رئیس سازمان حج و زیارت گفت: هزینه سفر به عتبات بعد از ماه مبارک رمضان به نرخ مصوب سال ۹۳ بازمی‌گردد.

سعید اوحدی، با اشاره به کاهش هزینه‌های سفر به عتبات عالیات گفت: بعد از ماه مبارک رمضان قیمت‌های سفر به عتبات عالیات به نرخ سال ۹۳ برمی‌گردد و هیچ افزایش قیمتی را نخواهیم داشت.

 

رئیس سازمان حج و زیارت در تشریح پروژه‌های عمرانی این سازمان گفت: ۲ شرکت بر اساس سیاست‌های اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری بود با مشارکت شبکه بانکی کشور تشکیل شده است و در مجموع ۱۲ پروژ‌ه عمرانی را در دستور کار قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه اجرای ۸ پروژه در کشور عراق و ۴ پروژه در داخل ایران در دست اقدام است، گفت: هتل بزرگ شلمچه در کنار یادمان شهدای آن منطقه، هتل بزرگ مهران، زائرسرای طریق‌القدس در مسیر بوستان و چذابه و زائرسرای مهران در پایان مرداد بهره‌برداری می‌شود، ۴ پروژه داخل کشور است که سازمان حج‌ و زیارت آن را انجام می‌دهد.

 

اوحدی ادامه داد: ۳ پروژه شامل یک آشپزخانه بزرگ و ۲ هتل در نجف، یک پروژه آشپزخانه در کاظمین و ۴ پروژه شامل یک آشپزخانه و ۳ هتل در کربلا، ۸ پروژه داخل عراق است.

 

رئیس سازمان حج و زیارت درباره احتمال بازگشایی مسیر سامرا گفت: با توجه به پیروزی‌های اخیر ارتش عراق به نظر می‌آید امنیت مسیر بغداد تا سامرا در حال تامین است و ما منتظریم تا امنیت این مسیر توسط کنسولگری ایران در بغداد تایید شود تا اعزام به سامرا از سرگرفته شود.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات