روند سایت ضدانقلاب رادیو زمانه با دیگر مجموعه های معاند متفاوت است. این مجموعه بعضاً سعی می کند تا حرف خود را از طریق گزارش ها و مصاحبه ابراز کند.

به گزارش لرستان خبر، روند سایت ضدانقلاب رادیو زمانه با دیگر مجموعه های معاند متفاوت است. این مجموعه بعضاً سعی می کند تا حرف خود را از طریق گزارش ها و مصاحبه ابراز کند. مصاحبه هایی که معلوم نیست در کجا گرفته شده و خبرنگارش در ایران چگونه آزادانه برای دشمنان کار می کند؟! صحت این مصاحبه ها به همین خاطر زیر سؤال است.

 

 

این پایگاه اینترنتی در یکی از مصاحبه های جدید و مجله روز خود ، به نقد مصاحبه های گرفته شده در تلویزیون می پردازد و آن ها را غیر واقعی می داند. مصاحبه های خود را مشت نمونه خروار معرفی می کند اما نظرات مردم در صدا و سیما را مصداقی از رأی و نظر مردم نمی داند .

 

 

گرانی و بازار

این که قیمت ها باید پایین بیاید امری صحیح است اما گویا رادیو زمانه می خواهد گرانی ها را ربط به مذاکرات بدهد.آن هم از زبان مردم . این سایت با پیش کشیدن مشکلات اقتصادی و بحران بازار ایران می گوید:

یک معامله‌گر خیابانی اما نظر دیگری دارد و با لحنی رسمی و شبیه به کارشناسان هواشناسی تلویزیون می‌گوید: «بعد از توافق ما شاهد این خواهیم بود که مردم هجوم می‌آورند به اصطلاح و به دلیل افزایش هجوم مردم برای فروش ارز، قیمت‌ها دو روز یا نهایتا سه روز می‌شکند ولی آدم‌های اصلی بازار این سه روز ارز‌ها را جمع می‌کنند. مردم محترمی که ارز خریداری کرده‌اند و در دستشان است مراقب باشند این ریزش، موقتی است.» این دلال خیابانی می‌گوید درباره قیمت سکه نظری ندارد زیرا «راسته کار ما نیست. ما ارز کار می‌کنیم فقط.»

ارتباط گرانی ها و مسائل هسته ای همان چیزی که رئیس دولت هم از آن به شدت دفاع می کند اما رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای به شدت با آن مخالف بوده و بحث اقتصاد مقاومتی را بیان می کنند. شاید کسی نداند که جنگ های روانی برای اثبات این ارتباط ، بازار را به هم زده و باعث می شود واقعیت به گونه دیگر جلوه کند.

خط قرمز های مردم یا رادیو زمانه!

همچنین در یک مصاحبه عجیب می گوید:

«با یک سری حرفها البته مردم مخالف نیستند. مثل اینکه بیایند داخل ایران و جاسوسی کنند. دلیلی ندارد با کسی حرف بزنند. می‌توانند پلمپ کنند هر چیزی را خواستند ولی به نظرم درست نیست با دانشمندها حرف بزنند. اسرائیل ترور کرد چند نفرشان را. اینها به هر حال دانشمند هستند و متعلق به ایران هستند نباید به این راحتی کشته بشوند.»

shot-20150707-15030-162hyjv - Copy

این کار رادیو زمانه ، روش نوینی است که به تازگی و مدتی است توسط دشمنان گرفته می شود. یعنی به جای آن که کاملاً خود را تطهیر کنند با مقصر اعلام کردن خود تا حدی با موردهدف راه می آیند تا بهتر جذبش کنند. چنان که این گفته اسرائیل را محکوم می کند اما جاسوسی بدون صحبت امریکا را می پذیرد . سؤال این جاست که آیا نماینده های جاسوسی وارد ایران می شوند و در مراکز هسته ای بدون حضور دانشمندان آن مرکز قرار می گیرند؟! این مطلب واضحی است که به طور طبیعی دانشمندان را می بینند . سؤال دیگر نیز این است که اگر می دانیم امریکا آن قدر غیر قابل اعتماد است که در صورت دیدن دانشمندان هسته ای  ترور آنان را در پی خواهد داشت پس چگونه می توان به او در موارد دیگر اعتماد کرد و اجازه جاسوسی داد؟ آیا این معقول است؟

احتیاج اوباما به مذاکرات

در حقیقت پیروزی مذاکرات به صورتی که رادیو زمانه می گوید همان مذاکره مطابق خواسته امریکا و به نفع اوست . امری که خود آنان هم بدان اذعان دارند. بی بی سی فارسی در مقاله ای در این باره می نویسد:

اما خود رئیس‌جمهوری آمریکا می‌گوید “نام و آبرویش” در بین است که اگر توافقی به دست آید،” توافقی خوب” باشد؛ توافقی که از دید آمریکا مانع دست‌یابی ایران به سلاح اتمی شود: “توافق با ایران، اسم و آبروی من را بر خود دارد. هیچ‌کس بیش از من برایش مهم نیست که مطمئن شویم این توافق، در عمل نتیجه می‌دهد. به همین خاطر من در پی یک توافق خوب ام.” آیا رادیو زمانه به دنبال طرح موفقیت برای ایران است یا امریکا؟

shot-20150707-15030-hhl5mh - Copy

منبع:عمارنامه

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات