با تخفیف فوق العاده جهت خرید؛

لرستان خبر: ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان و مدیران، نمایشگاه حجاب و عفاف در مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر اداره ارشاد اسلامی خرم‌آباد گشایش یافت.

به گزارش لرستان خبر، ظهر امروز با حضور جمعی از مسئولان و مدیران، نمایشگاه حجاب و عفاف در مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر اداره ارشاد اسلامی خرم‌آباد گشایش یافت.

 

زهرا خادمی، مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر ارشاد اسلامی خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای برگزاری این نمایشگاه تلاش شده است تا از محصولات اسلامی ایرانی در زمیینه حجاب و عفاف با قیمت مناسب استفاده شود.

 

وی با اشاره به این‌که برندهای مختلف در این نمایشگاه حضور دارند، افزود: چها ماه برای برپایی هرچه بهتر این نمایشگاه تحقیق انجام شده و برای ارائه محصولاتی باکیفیت و با قیمت مناسب از بازرگانان تهران، کرج، قم و مشهد دعوت به عمل آمده است.

 

مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر ارشاد اسلامی خرم‌آباد عنوان کرد: عرضه 15 مدل چادر به صورت دائم و با ارائه تخفیف 30 درصدی برای سنین مختلف سه سال به بالا را در این نمایشگاه داریم.

 

وی به عرضه محصولات فرهنگی ویژه کودکان و اقلام حجاب در این نمایشگاه اشاره و تصریح کرد: با توجه به این‌که نرخ تعیین شده از سوی بازرگانان مشهد حدود 35 درصد با بازار خرم‌آباد اختلاف دارد و با داشتن بازدیدکننده 15 درصد دیگر تخفیف داده می‌شد، در این نمایشگاه از نمایندگان مشهد برای عرضه محصولات انتخاب شد.

 

خادمی ضمن دعوت از عموم و بانوان لرستان برای بازدید از این نمایشگاه، بیان کرد: مدت برپایی این نمایشگاه دو هفته است و در صورتی استقبالف به پایگاهی ثابت حجاب برای علاقمندان تبدیل می‌شود.

 

وی ضمن قدردانی از سمن‌هایی که در برپایی این نمایشگاه همکاری کردند، خاطرنشان کرد: مباحثه حجاب، عکاسی حجاب، کارگاه‌های آموزشی، جشن چادری شدن، جشن تکلیف کودکان و نقاشی کودکان از جمله برنامه‌هایی حاشیه‌ای این نمایشگاه هستند.

 

مدیر مجتمع فرهنگی دیجیتال فجر ارشاد اسلامی خرم‌آباد هدف از برگزاری این نمایشگاه را احساس مسئولیت این مجتمع فرهنگی عنوان کرد و گفت: برگزاری کلاس‌های آموزشی، تولید نرم‌افزار، برپایی نمایشگاه و همایش، کافی‌نت و گیم‌نت از جمله فعالیت‌های ارائه شده توسط این مجتمع فرهنگی است.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • گمنام

  بالاخره ارشاد اسلامی هم از بایکد خبری شما خارج شد

  چیه شما هم با ... ب توافق رسیدید

  • علی

   داداش این قسمت دست بخش خصوصیه و خود ارشاد هیچ کاره است...
   اگه دست ارشاد بود چهار تا رقاص و خواننده میورد...
   بله...

 • حسيني

  كاش چنر تا عكس هم از اين نمايشگاه روي سايت كار مي كردين

نظرات