فرماندار بروجرد:

لرستان خبر: فرماندار بروجرد گفت: با توجه به استفاده از افراد متخصص در این اردوها، هزینه‌های عمرانی انجام شده با هزینه کمتر و باکیفیت بالاتر اجرا می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، مسلم پورقاسمیان ظهر امروز در جلسه بررسی عملکرد اردوهای جهادی شهرستان بروجرد اظهار داشت: یکی از اهداف برگزاری اردوهای جهادی تقویت حس تکلیف و مسئولیت در جوانان نسبت به مناطق محروم است.

 

وی افزود: در اردوهای جهادی با وجود این‌که فعالیت‌های مختلفی انجام می‌شود اما یکی از اقدامات محوری و در اولویت این اردوها فعالیت‌های عمرانی و آبادانی است.

 

فرماندار ویژه بروجرد عنوان کرد: با توجه به عدم درک جوانان امروز از دوران دفاع مقدس، می‌توان در اردوهای جهادی، رشادت‌ها و دیلیرمردی جوانان جنگ را برای جوانان امروزی بازگو کرد.

 

وی به پیشرفت‌های آبادانی کشور پس از جنگ تحمیلی و با همت جوانان فعال جهاد سازندگی اشاره و تصریح کرد: افرادی که در اردوهای جهادی حاضر می‌شوند تنها برای رضای خدا و بدن هیچ چشم‌داشتی تلاش می‌کنند.

 

پورقاسمیان بیان کرد: الگودهی برای همبستگی، همگرایی در میان قشر دانشجو و دانش‌آموز و نیز شناخت مشکلات موجود در مناطق محروم از جمله مزایای برگزاری این اردوها است.

 

وی بر تلاش تمامی مسئولان برای رفع مشکلات اردهای جهادی تأکید و خاطرنشان کرد: با توجه به استفاده از افراد متخصص در این اردوها، هزینه‌های عمرانی انجام شده با هزینه کمتر و باکیفیت بالاتر اجرا می‌شود.

 

فرماندار بروجرد گفت: در اردوهای جهادی باید نسبت به فعالیت‌های عمرانی در مناطق محروم و روستاها افق دید بالتری را لحاظ کرد.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات