همزمان با روز خبرنگار/

لرستان خبر: ظهر امروز همزمان با سالروز گرامیداشت روز خبرنگار، از کتاب " اکنون از تصویرها بشنویم" در شهرستان بروجرد رونمایی شد.

به گزارش لرستان خبر، ظهر امروز همزمان با سالروز گرامیداشت روز خبرنگار، از کتاب " اکنون از تصویرها بشنویم" در شهرستان بروجرد رونمایی شد.

 

 محمدرضا شماعی، گردآورنده 310 عکس گنجانده شده در این کتاب اظهار داشت: تصاویر استفاده شده در این کتاب مربوط به سال‌های پیروزی انقلاب اسلامی، دوران جنگ و کمک‌های مردمی به جبهه و شهادت تعدادی از شهدا است.

 

وی افزود: این کتاب نخستین آلبوم روایی از سال‌های 1357 تا 1393 شهرستان بروجرد است که در آن تصاویری از شهادت 750 تا 800 شهید و اعزان نخستین نیروهای بسیجی به جبهه‌های هشت سال دفاع مقدس آورده شده است.

 

روزنامه‌نگار انقلاب و خبرنگار هشت سال دفاع مقدس بروجرد عنوان کرد: این 310 قطعه عکس گنجانده شده در این کتاب از مجموعه 20 هزار عکس دوران انقلاب و جنگ است که یادآور خاطرات و وقایع 35 ساله گذشته در شهرستان بروجرد است.

 

وی ضمن انتقاد از عدم همکاری مسئولان در انتشار این کتاب، تصریح کرد: در راستای انتشار این کتاب، تلاش‌هایی در مدت دو سال گذشته برای جلب حمایت مسئولان انجام شد که نتیجه‌ای جز وعده‌های مسئولان در پی نداشت.

 

شماعی کمک‌های شرکت آب و فاضلاب شهری بروجرد را در رونمایی از این کتاب یادآور شد و بیان کرد: با پیشنهاد و حمایت‌های این شرکت زمینه برای رونمایی از این کتاب در روز خبرنگار فراهم شد که پس از رونمایی، مراحل چاپ کتاب آغاز شده و در هفته دفاع مقدس منتشر می‌شود.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات