فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه:

لرستان خبر: فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه گفت: شهرستان بروجرد برای نخستین بار میزبان برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، مسعود عبدالله‌‏پور ظهر امروز در نشست خبری اصحاب رسانه شهرستان بروجرد اظهار داشت: شهرستان بروجرد برای نخستین بار میزبان برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی کوثر می‌شود.

 

وی افزود: این جشنواره ویژه همسران و دختران پایوران نیروی زمینی سپاه است که با هدف ایجاد انگیزه در میان خانواده‌های نیروهای مسلح برگزار می‌شود.

 

فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه با اشاره به این‌که بروجرد بیستمین جشنواره را میزبانی می‌کند، عنوان کرد: این جشنواره با شرکت بیش از 20 استان کشور و برای رده سنی 15 سال به بالا برگزار می‌شود.

 

وی از زمان و مکان برگزاری این جشنواره خبرداد و تصریح کرد: جشنواره فرهنگی ورزشی هشتم شهریورماه جاری با حضور حدود 600 شرکت‌کننده در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد آغاز می‌شود.

 

عبدالله‌پور بیان کرد: مسابقات ورزشی در نظرگرفته شده برای این جشنواره شنا، والیبال، تنیس، دارت، آمادگی جسمانی و تیراندازی است که در کنار برنامه‌هایی نظیر محفل انس با قرآن کریم و سخنرانی و بازدید از اماکن تاریخی و میراث فرهنگی بروجرد است.

 

وی ضمن تأکید بر لزوم گسترش ورزش در جامعه، خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که ورزش در نیروهای مسلح دارای اهمیت است بنابراین همراهی خانواده‌های آن‌ها سبب ایجاد انگیزه در آن‌ها می‌شود کمااین‌که هم‌اکنون فعالیت‌های ورزشی در میان خانواده‌های آن‌ها در حال انجام است که ماحصل آن‌ها در این جشنواره‌ها رقابت می‌کنند.

 

انتهای پیام/پ

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات