«در خواب زمستانی مسولان فرهنگی لرستان»

با گذشت 10 روز از آغاز اکران فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) در سراسر کشور ،مردم بروجرد همچنان برای اکران این فیلم در سینما انتظار می کشند.

به گزارش لرستان خبر، فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) به کارگردانی مجید مجیدی پس از سالها آماده اکران در سینماهای سراسر کشور شد. اکران فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) از پنجم شهریور ماه در سراسرکشور آغاز شد و در برخی از شهرها نیز پیش فروش بلیط سینما برای تماشای این فیلم زیبا از روزها قبل آغاز شده بود. 

 

بسیاری از سینماهای کشور اعم از استان و شهرستانی از همان روزهای آغازین اکران، پذیرایی علاقه مندان برای تماشای فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) شدند. در همان روزهای اول استقبال مردم شهرهای مختلف کشور از اکران فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) بسیار چشمگیر بود.

 

 

 

 

به نظر می رسید تنها سینمای شهرستان بروجرد در همان روزهای آغازین این فیلم سینمایی را در بروجرد اکران نماید اما با گذشت 10 روز از اکران فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) در سراسر کشور ،هنوز مردم بروجرد نتوانسته اند این فیلم را در سینما مشاهده نمایند.

 

 این در حالی است که با آغاز اکران این فیلم در کشور، مردم بروجرد بی صبرانه خود را برای تماشای این فیلم سینمایی آماده کرده بودند اما با گذشت روزها این فیلم در بروجرد اکران نشده است. سالهای سال بود که مردم برای مشاهده فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) لحظه شماری می کردند اما اکنون این فیلم حاضر و در بسیاری از سینماها اکران شده است.

 

 

 

 

شاید مردمی که سالها برای تماشای فیلم های مختلف به سینما نرفته اند، برای تماشای فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) تصمیم به رفتن سینما داشتند اما بازهم چشمان مردم بروجرد برای تماشای این فیلم سشینمایی زیبا منتظر است. به نظر می رسید سینمای بروجرد از نخسیتن سینماهایی باشد که فیلم سینمایی محمد رسول الله (ص) را اکران نماید اما به دلیل برخی از مشکلات فنی این فیلم در بروجرد اکران نشده است.

 

 

 

 

هفته گذشته مدیر امور سینمای لرستان د گفت: فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) در بروجرد تهیه شده اما به دلیل مشکل صدا اکران نشده است. "سیاوش بیرانوند" افزود: مشکل صدا در برخی از سینمایهای کشور به دلیل سیستم های فنی وجود دارد که این امر دلیل تعویق اکران فیلم سینمایی"محمد رسول‌الله(ص)" در بروجرد شده است . 

 

 بیرانوند اظهار داشت: با توجه به مشکل صدا، هم اکنون کارشناسان فنی مشغول برطرف کردن این مشکل هستند که با برطرف شدن این مشکل، محمد رسول الله(ص) اکران می شود.

 

 امروز پس از گذشت 10 روز از اکران فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) در سینماهای سراسر کشور مدیر امور سینمای لرستان  در خصوص اکران فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) گفت: مشکل فنی در صدای فیلم سینمایی برای اکران در سینمای بروجرد همچنان وجود دارد . 

 

بیرانوند اظهار داشت: کارشناسان مربوطه در تلاش هستند تا این مشکل را هر چه سریعتر رفع نمایند و فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) در سینما فلسطین بروجرد اکران شود. منبع: بازتاب بروجرد

 انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات