رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد گفت: به همین دلیل و در راستای ارائه راهکارهای ازدواج اسان برای خانواده و جوانان، همایش بزرگ سبک زندگی اسلامی 28 شهریورماه جاری در بروجرد برگزار می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین صادق جعفرپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران شهرستان بروجرد اظهار داشت: یکی از موضاعاتی که به یک چالش پیش‌روی جامعه تبدیل شده بالارفتن سن ازدواج در کشور است.

 

وی افزود: خرده فرهنگ‌های نادرست ر جامعه یکی از دلایلی است که این معضل را در جامعه تشدید می‌کند بنابراین ریشه‌یابی و تلاش برای رفع این معضل و نیز فرهنگ‌سازی در زمینه ازدواج آسان در میان خانواده‌ها از جمله راهکارهایی است که می‌تواند در تسهیل امر ازدواج میسر باشد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد عنوان کرد: بالارفتن سن ازدواج و افزایش تجرد در جامعه علاوه بر این‌که خود به یک معضل تبدیل شده، همین امر با کاهش تعداد ولادت سبب تسریع در رشد پیری در جامعه شده است.

 

وی تصریح کرد: به همین دلیل و در راستای ارائه راهکارهای ازدواج اسان برای خانواده و جوانان، همایش بزرگ سبک زندگی اسلامی 28 شهریورماه جاری در بروجرد برگزار می‌شود.

 

جعفرپور بیان کرد: همزمان با اغاز سال تحصیلی جدید در مدارس و دانشگاه‌ها، گفتمان‏های دینی با استفاده از وجود اساتید مجرب و برنامه مستمر اقامه نماز ظهر و عصر در مدارس برگزار می‌شود.

 

وی از اعزام بیش از 80 مبلغ و مبلغه به مدارس بروجرد خبرداد و خاطرنشان کرد: این برنامه‌ها با هدف نهادینه کردن فرهنگ درست و تضمین سلامت اجتماعی و تقویت معنویت در جامعه برگزار می‌شوند.

 

انتهای پیام/پ

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات