الهام چرخنده از کنایه به گلشیفته فراهانی تا پیشنهادی 6 میلیاردی

الهام چرخنده درباره پیشنهادات خارجی اش به هنگام زندگی در خارج از ایران گفت: سینمای بالیوود در آن مقطع سراغ من آمد. اصولا هم بانوی سینماگر ایرانی این چیزی نیست که این خانمی که از بس کوچک است، اسمش هم یادم نیست.

الهام چرخنده

 

الهام چرخنده درباره پیشنهادات خارجی اش به هنگام زندگی در خارج از ایران گفت: سینمای بالیوود در آن مقطع سراغ من آمد اصولا هم بانوی سینماگر ایرانی این چیزی که این خانمی نیست که از بس کوچک است، اسمش هم یادم نیست و جدیداً در اروپا لباس های نامرئی می پوشد و عکسش روی جلد مجلات می رود و در فیلم افغانی هم لخت شده است. مجموعه تلویزیونی «آوای باران» از جمله سریال‌های سالیان اخیر تلویزیون بوده است که اقبال مخاطبان را موجب شده است.

 

 

یکی از خبرسازترین بازیگران این سریال الهام چرخنده بازیگر کاراکتر «زیور» بوده است.

 

 

وی اخیرا در دانشگاه آزاد تبریزاعلام کرده که یک شبکه فارسی زبان ماهواره ای به او پیشنهادی 6 میلیاردی برای بازی در نقش یک مانکن را داده و او نپذیرفته است.

 

 

این خانم آن قدر کوچک است که اسمش یادم نیست

 

 

بنا به اطلاعات ارائه شده در میانا ” چرخنده درباره پیشنهادات خارجی اش به هنگام زندگی در خارج از ایران گفت: سینمای بالیوود در آن مقطع سراغ من آمد اصولا هم بانوی سینماگر ایرانی این چیزی که این خانمی که از بس کوچک است؛ اسمش هم یادم نیست و جدیدا در اروپا لباس های نامرئی می پوشد و عکسش روی جلد مجلات می رود و در فیلم افغانی هم لخت شده است؛ نیست.

 

 

پیشنهاد شش میلیاردی شبکه های ماهواره ای

 

 

وی ادامه داد: پنج شش سال پیش شبکه های ماهواره ای فارسی زبان مختلفی هم سراغ من آمدند و پیشنهاد حضور به عنوان نقش اول سریالی که مضمونش مربوط به یک خانم مانکن و چند نفر مرد عاشق و شیفته او بود را دادند و گفتند 5-6 میلیارد به تو می دهیم و بدون شک هر بازیگر دیگری بود؛ قبول می کرد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات