به مناسبت در پیش بودن ایام مجروحیت جانباز صد در صد لرستانی؛

مسابقه دل نوشته ای برای شهید زنده سیدنورخدا موسوی برگزار می شود.

به گزارش لرستان خبر، مسابقه نگارش دل نوشته ای برای شهید زنده سیدنورخدا موسوی منفرد،جانباز سرافراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار می شود.

 

 

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند حداکثر تا 10 بهمن ماه امسال دلنوشته های خود را به شماره  09190913500  از طریق صفحات اجتماعی نرم افزار های تلگرام و اینستاگرام 111behroozbayat   ویا به ایمیل www:behrooz_bayat_1976@yahoo.com ارسال نمایند.

 

مسابقه دل نوشته شهید زنده

 

نتایج قرعه کشی هفدهم اسفندماه امسال همزمان با سالروز مجروحیت سیدنورخدا موسوی منفرد اعلام می شود وبه 16 دل نوشته برتر جوایزی اهدا می گردد.

 

جوایز این مسابقه به شرح ذیل است:  سه کمک هزینه سفر زیارت مشهد مقدس  سه کمک هزینه سفر زیارت قم المدسۀ  10کارت هدیه 50هزارتومانی

 

گفتنی است،"سید نورخدا موسوی مفرد" جانباز صد درصد لرستانی در مبارزه با گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی در 17 اسفندماه 87 در منطقه لار استان سیستان و بلوچستان در عملیات کمین بر اثر اصابت گلوله به سرش به درجه رفیع جانبازی مفتخر گردید.

منبع:خبرافلاک

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    آخر نفهمیدیم به آثار برتر جایزه میدن یا به قرعه کشی

  • بهروز احمدی کوشکی

    :یاالله کدام قلم است که بتواند صبر زینبی همسر سید ویانگاه معصومانه کودکان ویانگاه خیره شده اوراکه به گمانم به کربلاخیره شده است رابنگارد هاشا که قلمی وارد این عرصه شود چشم وخیالش به جایزه وقرعه کشی و...باشداما سیدعزیزدکلمه های دخترت بهترین وبالاترین وشیواترین ودلنشینتری دلنوشته ایست که بایدانتخاب شودچراکه اوست که هرشب وهر روزدردلش دلنوشته هایی به عظمت استقامت مادرش وارزش بهشت خطور می کندسید جان خودت کمک کن تابتوانیم حقانیت تو وراهی راکه درآن به حقیقت رسیدی راباقلم قاصر خود بنگاریم انشاءالله.

نظرات