نماینده بنیاد علوی خبر داد

نماینده بنیاد علوی گفت: 3775 هدیه مقام معظم رهبری در بین دانش‌آموزان مناطق محروم زاغه و بیرانشهر در استان لرستان توزیع می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، فرهاد گلشن‌پور عصر امروز در دیدار با مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان، اظهارداشت: طی سال‌های 85 تا 93 بنیاد علوی توانسته است 88 هزار و 142 دانش‌آموز لرستانی را زیر پوشش خود قرار دهد.

 

وی افزود: در سال گذشته هدایایی از سوی مقام معظم رهبری در بین دانش‌آموزان مناطق محروم پلدختر و معمولان توزیع شد که بیش از هشت هزار بسته آموزشی و البسه از جمله این هدایا بوده است.

 

نماینده بنیاد علوی عنوان کرد: امسال نیز دانش‌آموزان دوره ابتدایی و دوره اول متوسطه مناطق محروم زاغه و بیرانشهر از سه هزار و 775 هدیه مقام معظم رهبری بهره‌مند می‌شوند.

 

وی تصریح کرد: این بنیاد برنامه‌های دیگری از جمله اردوی سیاحتی لواسانات را برای دانش‌آموزان در نظر گرفته است که این اردو در فصل تابستان و همراه با دوره‌های آموزشی برگزار می‌شود.

 

گلشن‌پور با اشاره به اهداف بنیاد علوی، گفت: این بنیاد تلاش می‌کند تا با همکاری آموزش و پرورش حمایت‌های مادی و معنوی مقام معظم رهبری را به دست دانش‌آموزان مناطق محروم برساند.

 

گودرز کریمی‌فر، مدیرکل آموزش‌ و پرورش لرستان در این دیدار اظهار داشت: خدمت به دانش‌آموزان مناطق محروم در حالی که همراه با انگیزه الهی و معنوی باشد، ماندگار است.

 

وی افزود: تلاش می‌شود تا مدارس مناطق محروم هوشمند شود و هلی‌برد مدارس پیش‌ساخته در مناطق صعب‌العبور پیگیری می‌شود.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات