در دانشکده «علم و فرهنگ» دانشگاه الزهرا(س) صورت گرفت!

در روزهایی که امید دولت به باز شدن درب تعامل با دنیای غرب است و تصمیمات و عملکرد مسئولین دولتی با فرجام برجام گره خورده است، برگزاری شوی لباس با تبلیغ لوازم آرایش در دانشگاه مزین به نام حضرت فاطمه زهرا(س) دور از ذهن نیست.

سایت پندار مدعی شد کانال تلگرام هنرگردی، عکس‌هایی از نمایشگاه فشن در دانشگاه الزهرا در تهران را منتشر کرده است که می‌گوید بخشی از ۷۰ طراحی ۷۰ دانشجوی دختر این دانشگاه است.

این سایت از این رویداد به عنوان یک رویداد به نسبت جدید در ایران و دانشکده «علم و فرهنگ» دانشگاه الزهرا یاد می‌کند.

گفتنی است که این شوی لباس در دانشکده «علم و فرهنگ» دانشگاه الزهرا(س) برگزار شده است و تصاویر آن از طریق گروههای تلگرام به سرعت در حال انتشار است.

نگاهی به تصاویر منتشر شده از این شوی لباس در دانشگاه الزهرا(س) که توسط 70 تن از دانشجویان این دانشگاه برگزار شده است، ماجرا را روشن تر می‌کند.

خبرنامه دانشجویان ایران قبلا از انتشار این تصاویر عذرخواهی می‌کند.

توضیحات مسئولین دانشگاه الزهرا(س)

مسئولین دانشگاه الزهرا(س) اما این شوی لباس را فقط شیطنت برخی دانشجویان و البته یک ژوژمان درسی عنوان کردند.

حسامی، رئیس دانشکده هنر دانشگاه الزهرا(س) در این باره گفت: عکس‌هایی که گرفته شده کاملا مغایر با دستورات و قوانینی بود که به دانشجویان و حتی اساتیدمان اعلام کرده‌ایم. چون برگزاری این کلاس‌ها متناسب با سرفصل دورس برگزار می‌شود در برخی از موارد مغایریت با شئونات فرهنگی اجتماعی و دینی ما پیدا می‌کند.

مسئول روابط عمومی این دانشگاه نیز در خصوص شوی لباس گفت: مراسم شوی دیروز ژوژمان درسی دانشجویان برای درس ارائه مد بوده و دانشجویان خودشان از هم عکس انداختند و ارتباطی با دانشگاه ندارد. /خبرنامه دانشجویان

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • نامی اشنا

    آگه اینجوری هستش وضع مملکت که خیلی خرابه باید آزادسازی خرمشهر رو دوباره در عرصه پوشاک اجرایی کنیم باشد که اروپایی شویم...از جملات گهربار استاد نیشاپوری کوروشی صفت تهرانی زاده میر پنج هفت لنگ

نظرات