برای اولین مرتبه ارائه می شود

زیارت سه بعدی امام رضا(ع) در نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی ، یکی برنامه های جدید و بدیع است که در بخش جنبی سومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال انقلاب اسلامی ارائه خواهد شد.

امکان زیارت سه بعدی امسال برای اولین مرتبه در مسیر پیاده روی اربعین در مسیر کربلا به زائرین اباعبدالله(ع) ارائه گردید که به شدت مورد استقبال قرار گرفت.

در زیارت مجازی سه بعدی افراد با قرار دادن عینک مخصوص بر روی چشمان خود کاملا در فضای حرم مطهر امام رضا(ع) قرار خواهند گرفت و با توجه به سه بعدی بودن آن کاملا حس معنوی حضور در حرم ثامن الحجج(ع) برای بیننده تداعی می شود.

گفتنی است این امکان که برای اولین مرتبه  درمسیر نجف به کربلا در اربعین ارائه شده بود با واکنش های دیدنی استفاه کنندگان همراه بوده است.

لازم به ذکر است  سومین نمایشگاه رسانه ای دیجیتال انقلاب اسلامی از روز پنجشنبه 22 بهمن آغاز شده و به‌مدت 6 روز تا تاریخ 27 بهمن ماه در محل سالن‌های نمایشگاهی بین‌المللی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو ادامه خواهد داشت.

کلیه فعالان حقیقی و حقوقی فضای مجازی برای ثبت‌نام و اعلام حضور در نمایشگاه امسال رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی می توانند به سایتhttp://irdmfestival.com  مراجعه کنند.

 

 

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات