گروه فضای مجازی: کلینیک سلامت ذهن فضای مجازی، یکی از بخش‌های جانبی سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی به شمار می‌رود که بازدیدکنندگان با مراجعه به این بخش می‌توانند از سلامت‌شان مطمئن شوند.

به گزارش لرستان خبر، سازمان فضای مجازی سراج با هدف جریان‌سازی، بسترسازی و فرهنگ‌سازی برای تولید و توسعه محتوای منطبق بر فرهنگ انقلاب اسلامی‌ ‌در حوزه رسانه‌های دیجیتال و شبکه‌سازی، هم‌افزایی و انسجام‌بخشی هر چه بیشتر به جبهه فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی، نسبت به برگزاری نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی اقدام می‌‌کند.

این نمایشگاه از 22 تا 27 بهمن ماه 94 در محل دائمی نمایشگاه‌های شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو (بزرگراه شهید حکیم به سمت شرق، ورودی بزرگراه شهید چمران به سمت جنوب) برگزار خواهد شد.

سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی در چهار بخش اصلی برگزار می‌شود که می‌توان به رسانه‌های برخط، بازی و پویانمایی، نشر دیجیتال و موبایل و  فناوری اطلاعات اشاره کرد.

همچنین زیارت مجازی، کارگاه‌ها و نشست‌ها، سواد فضای مجازی، کودک و نوجوان و کلینیک سلامت ذهن فضای مجازی از بخش‌های جانبی این نمایشگاه به شمار می‌رود.

کاربران  می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.irdmfestival.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری بین‌المللی قرآن

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات