همزمان با سی و هفتمین سالگرد انقلاب اسلامی؛

همزمان با شب سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی ایران، دقایقی پیش بانگ الله اکبر از مأذنه مساجد و نقاط مختلف استان لرستان طنین انداز شد.

به گزارش لرستان خبر، همزمان با شب سی و هفتمین بهار انقلاب اسلامی ایران، دقایقی پیش بانگ الله اکبر از مأذنه مساجد و نقاط مختلف استان لرستان طنین انداز شد.

برنامه‌ریزی برای اجرای بانگ الله اکبر توسط کمیته مساجد ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر استان لرستان، قرارگاه فرهنگی صاحب الامر و کمیته‌های مردمی انجام شده بود و مردم استان لرستان به طور گسترده باحضور در پشت بام‌ها، تپه شهدای گمنام شهرستان‌ها، بانگ الله اکبر و حمایت خود را از نظام و انقلاب به جهانیان و دشمنان انقلاب اسلامی نشان دادند.

 

وای روحانی، دل‌انگیز و روح بخش گلبـانگ تـکبیـر ملـت بزرگ و استـوار ایـران، در شب پیروزی انقلاب اسلامی در کران تا کران آسمان میهن عزیزمان در ساعت ۲۱ امشب، طنین‌انداز شد و با مدد دم قدسیایی و روح بلند شهدا و امام شهدا ، همراه با فریادهای "الله اکبر" ملت شـجـاع و قهرمان ایران اسلامی در حمایت از ملت های مسلمان و ســتـم دیـدۀ جـهان ، بر اندام نحیف استکبار جهانی و تمامی کاخ های ظلم و طاغوت لرزه انداخته و تمامی نقشه های شوم دشمنان عنود و حسود انقلاب اسلامی را ناکام گذاشته و صدای مظلومیت و حقانیت خود را به گوش جهانیان می رساند.

"الله اکبر" ، رمز پیروزی و جاودانه ماندن انقلاب و نظام اسلامی است و به عنوان گزینۀ برتر روی میز ملت شجاع و انقلابی ایران در برابر تهدیدات ، زیاده خواهی ها و یاوه گویی های " نظام سلطه و استکبار جهانی" است .

"الله اکبر" ؛ به سی و هفت سال وحدت و اتحاد حول محور مقام ولایت فقیه و انسجام و همبستگی اسلامی و همدلی وهمراهی مردم و مسئولان با نظام اسلامی

"الله اکبر" ؛ به سی و هفت سال حیات طیبه و پربرکت در پرتو نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

"الله اکبر" ؛ به سی وهفت سال عزت وسربلندی در سایه‌سار اندیشه‌های ناب قرآن کریم و ائمه معصومین«علیهم‌السلام»

"الله اکبر" ؛ به سی و هفت سال صیانت و حفاظت و حراست از شعار " استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی"

"الله اکبری" ؛ به بلندای راست قامتان تاریخ و شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی

"الله اکبری" ؛ به صلابت و استواری دماوند و البرز، سهند و سبلان ومقاومت و ایثار شهدای والامقام هسته ای و شهدای مدافع حرم .

اینک ملت آگاه و بیدار ایران اسلامی به شکـرانـه سـی و هفت سال افـتـخـار و اقـتـدارآفـریـنـی و با پشتوانۀ اراده‌های راسخ ملت شجاع و قهرمان ایران ، امشب در شامگاه بیست و یکم بهمن ماه می‌خروشند و فریاد رسای تکبیر خود را از مأذنه‌ها و گل‌دسته‌های مساجد ، حسینه ها ، پشت بام منازل ، اماکن و در میادین و کوی و برزن این مرز پرگهر و خیابان‌های سراسر کشور به گوش جهانیان می‌رساند و فریاد "استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی" و صلح و دوستی ، وحدت و اتحاد را سر می دهند و با حضور حماسی و انقلابی خود ، در آوردگاه یوم الله ۲۲ بهمن ، پـاســخ قاطـع وکوبنده به مثلث شوم نفوذ ، تحریف و فتنه دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی خواهند داد.

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات