لرستان خبر گزارش می دهد

اهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن در لرستان آغازشده و از همان دقایق ابتدایی و حتی پیش از آغاز این راهپیمایی مردم لرستان حضوری پرشور و وصف‌ناشدنی دارند.

به گزارش لرستان خبر، راهپیمایی 22 بهمن‌ماه هم‌زمان با سراسر کشور در استان لرستان با حضور پرشور و گسترده مردم ولایتمدار و مؤمن این استان آغاز شد.

امروز همه آمده‌اند، پیرو و جوان، زن و مرد، دانشجو و دانش‌آموزان، فرهنگیان و طلاب، تا با حرکت با بصیرت خود کاخ ظلم و ستم استکبار را فروریزند.

به‌واقع مردم ایران و استان لرستان امروز با حضور حماسی خود همه دشمنان را مبهوت می‌کنند. حضور گسترده آحاد مختلف مردم در راهپیمایی امروز که به لحاظ مختلف از اهمیت فروانی برخوردار است حامل پیام‌های مختلفی بوده که در شعارهای ملت به چشم می‌خورد.

تأکید مردم بر شعارهای همیشگی انقلاب یعنی «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی»، «نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی» و «مرگ بر آمریکا و اسرائیل» پاسخی دوباره به همه فشارهای استکبار و سردمداران آن خواهد بود تا آن‌ها بدانند ملت ایران بعد از ۳۷ سال از انقلاب همچنان بر سر استقلال و منافع ملی خود با هیچ قدرت مستکبری سر سازش نخواهند داشت.

 

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان خرم‌آباد از میدان شهدا آغازشده و مردم با در دست داشتن پلاکاردهایی با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و شعارهای ضد صهیونیستی حضور دارند تا بار دیگر انزجار قلبی خود را از استکبار جهانی اعلام کنند.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان خرم‌آباد در حال برگزاری است و مردم با مشت‌هایی گره‌کرده و سردادن شعارهای ضد صهیونیستی جنایتکار به سمت میدان 22 بهمن درحرکت هستند که در پایان، اوحدی، رئیس سازمان حج و زیارت کشور سخنرانی می‌کند.

راهپیمایی در شهرستان بروجرد از ساعت 10 از میدان قیام تا  بهشت شهدا آغاز و سخنران این مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسن ترابی، امام‌جمعه این شهرستان است.

در  شهرستان دورود نیز راهپیمایی از ساعت 10 صبح  از میدان از میدان امام خمینی(ره)، میدان شهدای هفتم تیر آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین موسوی، معاون فرهنگی شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه پایان می‌یابد.

راهپیمایی 22 بهمن در ازنا از ساعت 10 صبح در میدان شهید صادقی به سمت میدان ولیعصر(عج) آغاز و سخنران مراسم نیز حجت‌الاسلام‌ والمسلمین شاه‌چراغی، امام‌جمعه شهرستان ازنا است.

مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان الیگودرز از ساعت 9 صبح از میدان آزادی، آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین ارزنده امام‌جمعه این شهرستان پایان می‌یابد.

در شهرستان پل‌دختر نیز راهپیمایی از ساعت 9  آغاز از میدان شهید بهشتی آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سوری، امام‌جمعه این شهرستان پایان می‌یابد.

راهپیمایی در شهرستان کوهدشت ساعت 10 صبح از در مسیر مسجد صاحب‌الزمان(عج) میدان امام(ره)، آغاز و سخنران پایانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین طهماسبی، امام‌جمعه این شهرستان است.

در شهرستان سلسله راهپیمایی 22 بهمن از ساعت 10 صبح در مسیر میدان امام(ره)، آغاز و سخنران این مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین موسوی، امام‌جمعه این شهرستان است.

راهپیمایی 22 بهمن در شهرستان دلفان نیز از ساعت 10 صبح در مسیر میدان بعثت آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین مهدوی‌امین، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان لرستان پایان می‌یابد.

راهپیمایی در شهرستان چگنی ساعت 11 در مسیر مسجد صاحب‌الزمان(عج) آغاز و سخنران مراسم حجت‌الاسلام‌ والمسلمین حسین زاده آملی، امام‌جمعه این شهرستان است.

در شهرستان رومشکان نیز مراسم راهپیمایی ساعت 9 و 30 دقیقه در مسیر مسجد امیرالمؤمنین(ع) آغاز و با سخنرانی حجت‌الاسلام‌ والمسلمین جمیاری، امام‌جمعه شهرستان پایان می‌یابد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات