مدیرکل حج و زیارت استان لرستان:

مدیرکل حج و زیارت استان لرستان گفت: پیگیری‌هایی در حال انجام است تا بتوانیم در ایام نوروز پروازهای هفتگی عتبات عالیات را در استان لرستان راه‌اندازی کنیم.

به گزارش لرستان خبر، محمد خسروی در رابطه با اعزام کاروان‌های عتبات عالیات در ایام نوروز اظهار داشت: علاقه‌مندان سفر زیارتی عتبات عالیات لزوماً باید با آغاز پیش ثبت نام از تاریخ 20 تا 27 بهمن ماه در سامانه اینترنتی عتبات عالیات ثبت‌نام و از طریق قرعه‌کشی و مراجعه به سایت اینترنتی کاروان‌های خود را مشخص می‌کردند.

وی افزود: با توجه به اشتیاق مردم برای سفر به عتبات عالیات در ایام نوروز، ظرفیت کاروان‌ها برای اعزام سه برابر ایام عادی است ولی به جهت اشتیاق و علاقه زیاد مردم استان، مدیریت سازمان حج و زیارت استان به دنبال گرفتن سهمیه و ظرفیت مازاد است تا در ایام نوروز بتواند نیاز مخاطبان به این سفر معنوی را مهیا کند.

مدیرکل حج و زیارت لرستان با اشاره به اینکه کاروان‌های عتبات عالیات از 20 اسفندماه تا 15 اسفندماه اعزام می‌شوند عنوان کرد: تغییری در هزینه سفر عتبات عالیات ایجاد نشده است.

وی در رابطه با پروازهای هوایی سفر عتبات عالیات خاطرنشان کرد: پروازهای ماهیانه از لرستان به عتبات عالیات انجام می‌شود اما پیگیری‌هایی در حال انجام است تا بتوانیم در ایام نوروز پروازهای هفتگی را راه‌اندازی کنیم.

خسروی بیان کرد: کارهای مقدماتی پرواز هفتگی در حال انجام است به‌ طوری‌که با یک شرکت هواپیمایی صحبت شده است تا بتوانم پروازهای هفتگی را در استان برقرار کنیم.

وی اظهار داشت: استانداری لرستان برای برقراری پروازهای هفتگی عتبات عالیات کمک‌های زیادی انجام داده بنابراین امیدواریم بعد از نهایی شدن بحث زمان پروازهای هفتگی را به اطلاع مردم برسانیم.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • محمدآریان.ازتهران

    امیدوارم فرودگاه لرستان درآتی بتواندپروازهای حجاج رودرخرم آبادبرقرارکند

نظرات