فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه خبر داد

فرمانده گروه 24 بعثت نیروی زمینی سپاه گفت: پیکر مطهر شهید مدافع حرم سرهنگ پاسدار ماشاء الله شمسه فردا(سه شنبه) به ایران منتقل می شود.

به گزارش لرستان خبر، سرهنگ پاسدار علی احمد فیض الهی روز دوشنبه در نشست برنامه ریزی تشییع پیکر شهید مدافع حرم ماشاء الله شمسه در دفتر امام جمعه بروجرد افزود: شهید ماشاء الله شمسه از رزمندگان و فرمانده هان دلاور دوران دفاع مقدس بود که پس از بازنشستگی به سوریه اعزام و به مقام رفیع شهادت نائل آمد.
به گفته وی شهید شمسه از فرماندهان تاثیرگذار در عملیات مدافعان حرم در سوریه بود که توسط تک تیرانداز تروریست های تکفیری در جنوب شهر حلب به شهادت رسید.
وی اظهار کرد: پیکر مطهر شهید شمسه بعد از ورود به فرودگاه امام خمینی(ره) تهران به بروجرد منتقل و آین تشییع و خاکسپاری این شهید از مسجد امام خمینی(ره) تا گلزار شهدای بروجرد برگزار می شود.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد نیز در این نشست گفت: شهید شمسه در سال 1364 به عضویت سپاه پاسداران درآمد و قبل از آن از اعضای فعال بسیج بود.
سرهنگ محمد پاپی نژاد افزود: این شهید بزرگوار بعد از بازنشستگی پیگیر اعزام به سوریه برای نبرد با تروریست های تکفیری بود که به آرزوی دیرینه خود رسید.
وی اضافه کرد: این شهید والامقام از رزمندگان تاثیرگذار دوران دفاع مقدس بود که در عملیات کربلای چهار خدمات ارزشمندی به اسلام و قرآن ارائه داد.
وی گفت: آخرین مسئولیت شهید شمسه معاونت عملیات گروه 24 بعثت بود که بعد از آن به افتخار بازنشستگی نایل آمد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد افزود: شهید شمسه نخستین شهید مدافع حرم استان لرستان است که پیکر مطهر وی در بروجرد تشییع و خاکسپاری می شود.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • حمید

  سلام یعنی پیکر مطهر شهید علی امرایی در بروجرد خاک نشده؟

  • لرستان خبر

   سلام شب بخیر. نه بقیه شهدای مدافع حرم که اصالتی لرستانی داشتند ساکن غیر استان بودند و شهید امرایی نیز در تهران به خاک سپرده شدند.

   شهید شمسه نخستین شهید مدافع حرمی هستند که در استان لرستان تشیعع و خاک سپاری می شوند

 • یاراحمدی

  روحش شادویادش گرامی

نظرات