لرستان خبر گزارش می دهد؛

این اثر داستانی است عاشقانه با زمینه‎ی مذهبی که حکایت از دلدادگی جوانی پاک سیرت از اهل سنت به دختری شیعه مذهب دارد که در راه وصال با موانع و اتفاقاتی تلخ و شیرین مواجه است. جذابیت قلم نویسنده به اندازه‎ای است که مخاطب را دچار خود کرده و تا انتهای داستان همراه می‎سازد.

به گزارش لرستان خبر، دور چهارم مسابقه «کتاب و زندگی» که از 15فروردین شروع شده و تا 15 تیرماه  برگزار می‌شود به کتاب رویای نیمه شب اختصاص داده شده است.

این اثر داستانی است عاشقانه با زمینه‎ی مذهبی که حکایت از دلدادگی جوانی پاک سیرت از اهل سنت به دختری شیعه مذهب دارد که در راه وصال با موانع و اتفاقاتی تلخ و شیرین مواجه است. جذابیت قلم نویسنده به اندازه‎ای است که مخاطب را دچار خود کرده و تا انتهای داستان همراه می‎سازد.

کتاب با کاهش حدود سی درصدی قیمت عرضه می‌شود، یعنی به جای 12 هزار تومان با قیمت پشت جلد 8هزار و 500 عرضه در دسترس خوانندگان قرار خواهد گرفت فرم شرکت در مسابقه کتابخوانی این اثر هنگام خرید به مخاطب ارائه می شود.

در دوره جدید به صورت هفتگی قرعه کشی انجام خواهد شد و هر هفته به قید قرعه به تعدادی از افرادی که در همان هفته در مسابقه شرکت کرده‌اند، جایزه اهدا می‌شود.

برای تهیه این کتاب می توانید به پاتوق کتاب خرم آباد به نشانی خرم آباد، خیابان شهید مطهری، بالاتر از ساختمان شورای شهر روبروی لوازم ورزشی کاوه مراجعه و یا به شماره تلفن 06633222371 و 09169806744 تماس حاصل نمایید.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم:

«پدر بزرگ از پشت قفسه‌ها بیرون آمد و به گوشواره‌ای زیبا و گران‌بها که من طراحی کرده بودم و ساخته بودم اشاره کرد. خوشحال شدم که آن را برای ریحانه انتخاب کرده بود؛ هر چند بعید می‌دیدم که مادرش زیربار قیمت آن برود. گوشواره را بیرون آوردم و به پدربزرگ دادم.

- طراحی و ساخت این گوشواره، کار هاشم است. حرف ندارد!

مادر ریحانه گوشواره‌ها را گرفت و ورانداز کرد.

- قشنگند، ولی ما چیزی ارزان قیمت می‌خواهیم.

مادر ریحانه گوشواره‌ها را روی مخمل گذاشت. با نگاهش گوشواره‌های قبلی را جستجو کرد. پدربزرگ گوشواره‌های گران‌بها را توی جعبه کوچکی گذاشت. جعبه را به طرف مادر ریحانه سُراند.

- از قضا قیمت این گوشواره‌ها دو دینار است.

در دلم به پدربزرگ آفرین گفتم. از خدا می‌خواستم که ریحانه صاحب آن گوشواره‌ها شود. قیمت واقعی‌اش ده دینار بود. یک هفته روی آن زحمت کشیده بودم.»

انتهای پیام/

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • ملت

  تو عصر انفجار اطلاعات،تنها چیزی که تا الان نشده کنترلش کنن اینه که هر کسی با هر حربه و نیرنگی اومده با اطلاعات بازی کرده و این عوام الناس بوده ان که دچار ضررها و شکست ها شده اند.
  به نظرم مسابقه به اصطلاح بزرگ کتابخوانی پشت حربه های بزرگ تبلیغاتی قرار گرفته که هدف فقط فروش کتاب هست و با این کار ملت نسبت به کتاب خواندن شرطی میشن.تو مدارس برای نمره تو دانشگاه برا مدرک و تو جامعه برا مسابقه و پول درآوردن دارن بلایی بر سر این جامعه درمی آورند که ملت نمود هر چیزی باشه جز خودش.
  مثل خیلی از روش های کنترل و تربیت اجتماعی از قبیل مساله حجاب و تعهد و دلسوزی و غیره....
  یک کلام ختم کلام:دارن ملت رو عادت میدن که خودش نباشه بلکه همیشه وابسته و چسبیده به آدمی سنگی پولی پستی و از این چیزها باشه.
  خدا ختم به خیر کنه

 • سپیده

  با سلام به نظرم فکر خیلی خوبی برای تشویق مردم به کتابخوانی خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم هنوزم آدمهایی هستند که دلشون برای مردم مملکتم میسوزد تلاش برای تشویق به کتابخوانی میکنند به همه دوستان توصیه میکنم نیمه پر لیوان ببینند به جای انتقاد کورکورانه با این حجم بالا تهاجم فرهنگی که با هر ترفندی به مردم کشور می قبولاند مهم تلاشی برای آمار پایین کتابخوانی کشور وترغیب جوانان به کتاب و کتابخوانی داشته باشیم باتشکر از همه دلسوزان ایران عزیز

نظرات