نبرد با استکبار ادامه دارد

مخاطبان عزیز پیام خود برای خانواده های شهدا، شهدا و رزمندگان حاضر در میدان نبرد با استکبار و نوچه هایش را برای ما بفرستید تا با انتشار این پیام ها قوت قلبی برای خانواده ها و رزمندگان باشد.

به گزارش لرستان خبر، در روزهای اخیر تعدادی زیادی از مدافعان حرم در دفاع از حرم اهل بیت (ع) در سوریه و در نبرد با گروهک تروریستی داعش به شهادت رسیدند که اوج این کار در خیانت اربابان تروریست ها در نقض آتش بس و شهادت تعداد زیادی از فرزندان اسلام در "خان طومان" بود که موجی از پیام و احساسات مردم شریف ایران برای خانواده های این شهدا، شهدا و مدافعان حرم حاضر در میدان نبرد را در پی داشت

هم اکنون فرزندان تعداد زیادی از خانواده های ایرانی بهشتی شدند و فرزندان زیادی از جمله فرزندان لرستان در سوریه در حال نبرد با نوچه های استبکار هستند.

مخاطبان عزیز پیام خود برای خانواده های شهدا، شهدا و رزمندگان حاضر در میدان نبرد با استکبار و نوچه هایش را برای ما بفرستید تا با انتشار این پیام ها قوت قلبی برای خانواده ها و رزمندگان باشد.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • غیرت

  درود بر غیرت و شجاعت شما که برای امنیت ما و دفاع از اسلام خود را فدا کرده اید

  ما مدیون شما هسسیم

 • عشق

  عشق و ایثار هویت خود را از شما دلاوران گرفته است. کاش قدر مشا را بدانیم

  به نبرد ادامه دهید و ما حامی شما هستیم

 • عبد عاصی

  سلام
  با غیرتهای دوران .....کسانی که امام حسین ع را ندیدن اما ندیده عاشورایی شدن
  خاک پای شما توتیای چشم ماست

 • مسعود دالوند

  آشنایان قلبم...سپاس کوچک ترین واژه از کُرنش درونم است.....دست مریزاد،،خسته نباشید

 • سیدروح الله کاظمی

  باسلام ودرودبه روح ملکوتی شهدای حرم .خون این شهیدان نتیجه خواهددادودراینده ای نزدیک مشخص خواهدشد.این بزرگواران باشجاعت خودثابت کردن که برای دفاع ازحرم اهل بیت اززندگی وزن وبچه وهمه چیزشان گذشتندپس اگردرکربلا حاضربودندچه میکردندبخداقسم که اینهاهمه جز ءشهدای کربلاهستندودرردیف شهدای دشت کربلا هستند به امیدروزی که شفاعتشان شامل حال ماشود.خداوند به خانواده های این شهدا صبربدهد من که خودشرمنده آنها هستم.

 • محمود سبحانی

  ماشالله به این همه غیرت به این همه شجاعت ماشالله به این شیر بچه های شیعه . بخدا که این شهدا میهمان عمه زینب س و اقا امام حسین هستند الان . ما به شما حسودی میکنیم خوش به حالتان

 • فرهاد خسروی راد

  دورود خدا برا مردان خدا دورود خدا بر صداقت و ایثار و پاکی انشاء الله قسمت خودمم بشه دورود بر روح پر فتوح شهدا حرم

 • سید

  زبان قاصر است........

 • علی باقر مظفری

  باسلام و صلوات به روح شهدا و سلامی به گرمی خون شهدا به خانواده شان و به ولی امر مسلمین که داغ این شهیدان عزیز را در سینه دارد
  میگویند به اولین قطره خون شهیدان تمام گناهان آنها ریخته می شود پس خوشا به حال آنان و نه به حال ما که گناهانمان با آب زمزم هم پاک نمی شود .
  از خودم خجالت میکشم که در محیط امنی که این شهدا و جانبازان برایمان به وجود آورده اند لم میزنم و از آنها و خانواده شان انتقاد می کنم.
  از خودم و بیشتر از شهدای دشت کربلا شرمگینم که نمی دانم امسال با چه رویی بر سر و سینه بزنم و حسین حسین بگویم..
  از خودم خجالت می کشم وقتی عکس کودکی را بالای سر پدر شهیدش می بینم و اشک نمی ریزم ...
  وای بر من اگر ندانم حرمت شهدا در پیشگاه خداوند چقدر والاست
  که حتی خدمت به خانواده آنها اجر و پاداش اخروی دارد

  وای بر من که جرأت بهشتی شدن را ندارم...

  شادی روح همه شهدا صلوات

  • محمدبهاری

   درودخدابرشهیدان درودبرشرف شماکه برای دفاع ازاسلام ناب محمدی ،دفاع ازانسانیت راه حق راانتخاب نموده ایدمن دست خانواده شهدارامی بوسم اجرشماخانواده شهدادراین دنیااداشدنی نیست اجرشماانشاالله باپیامبر رحمت وخاندان پاکش

 • سهراب

  درود خدا ب شهيدان

نظرات