گزارش لرستان خبر؛

شب فرهنگی لرستان با حضور بازیگران سینما و تلویزیون در حوزه هنری خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر، شب فرهنگی لرستان شامگاه چهارشنبه با حضور رضا حجتی معاون وزیر ورزش و جوانان، سعید متصدی معاون سازمان حفاظت محیط زیست و بازیگران سینما و تلویزیون از جمله کتایون ریاحی، محمدرضا فروتن و میترا حجار در حوزه هنری استان لرستان برگزار شد.

کتایون ریاحی بازیگر  سینما و تلویزیون اظهار داشت: واقعاً  در خرم‌آباد همه‌چیز خرم و آباد است و از زمین و آسمان این شهر خرمی می‌بارد و سرسبزی موجود در خرم‌آباد با سرسبزی تهران فرق می‌کند.

وی افزود: من بنیاد نیکوکاری کمک را ایجاد کرده‌ام که به کودک‌های ناشنوا کمک می‌کند تا آوای مهر هستی را بشنوند.

بازیگر  سینما و تلویزیون که با بنیان‌گذاری نیکوکاری به بسیاری  از کودکان ناشنوا، شنوایی بخشیده است عنوان کرد: عمیقاً معتقدم کمک کردن حدومرز ندارد و اعتقاد من این است که با کمک کردن به دیگران و همچنین محیط‌زیست به خودم کمک می‌کنم.

وی گفت: توجه به محیط‌زیست را امری بسیار مهم دانست و گفت: ما امروز در حوزه محیط‌زیست هستیم و باید از آن حفاظت کنیم و بهتر است که خود را به راه دیگر نزنیم.

ریاحی بار دیگر از حضور در شهر خرم‌آباد ابراز خرسندی کرد و عنوان کرد: از حضور در خرم‌آباد خیلی خوشحالم و احساس خرمی می‌کنم.

محمدرضا فروتن از دیگر بازیگران حاضر در مراسم شب فرهنگی لرستان نیز حفاظت و محیط‌زیست را مهم دانست و گفت: ما باید نسبت به مادر اصلی خود یعنی زمین مسئولیت‌پذیر باشیم و نباید خشونت دورن خود را متوجه  طبیعت و حیوانات کنیم.

وی افزود: ما انسان‌ها به‌ عنوان موجودات تواناتر نسبت به سایر موجودات باید از طبیعت و حیوانات مراقبت کنیم و نباید کسانی را که به محیط‌زیست آسیب می‌رسانند با خشونت و ناسزا گفتن آگاه کنیم چراکه با خشونت نمی‌توان این افراد را آگاه کرد.

IMG_20160512_000417IMG_20160512_000042IMG_20160512_000421IMG_20160512_000030

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات