پس از پابوسی فردی بهائی توسط نوریزاد منافق اینبار فائزه هاشمی به دست بوسی بهائی دیگر رفت تا پا جای پای منافقی دیگر بگذارد.

به گزارش لرستان خبر، خبر دیدار دختر هاشمی رفسنجانی با بهائیان خیلی شوک آور نبود زیرا بیش از یک دهه می باشد که این خانواده سرعت عجیبی گرفته اند تا بر سابقه انقلابی خود خط بطلان بکشند.

بنا بر این گزارش پس از پابوسی فردی بهائی توسط نوریزاد منافق اینبار فائزه هاشمی به دست بوسی بهائی دیگر رفت تا پا جای پای منافقی دیگر بگذارد.

اما نکته مهم در این مورد این است که سابقه داشته است مسئولان عالی نظام فرزندانشان همانند بسیاری از افراد دیگر گمراه شوند و آنان در مقابل نابخردی فرزندان خود ایستادگی نمایند اما هاشمی رفسنجانی تا کنون نه تنها در مقابل فرزندان خود ایستادگی نکرده است بلکه با تمام قوا از اقدامات منافقانه فرزندانش نیز دفاع کرده است!

به گزارش خبرنگار ما، دیگر همه اقدامات خرابکارانه مهدی و فائزه را در کودتای ننگین 88 بخاطر دارند که حتی کار بجایی رسید که مهدی به انگلستان فرار کرد اما متاسفانه هاشمی رفسنجانی نه تنها از اقدامات آنان برائت و انتقاد نکرد بلکه با تاسف شدید از آنان حمایت نمود و در مقابل نظام را به ظلم در حق خود و فرزندانش متهم نمود!

در حال حاضر هم اقدامات فرزندان هاشمی رفسنجانی در سایه حمایت های پدر صورت می گیرد که فقط نشانی از زاویه گرفتن این خانواده از اهداف اولیه انقلاب اسلامی می باشد و گویای این مطلب است که در مجلس خبرگان آینده علمای بزرگوار باید حساسیت موجود را درک نمایند و با بصیرتی که از آنان سراغ داریم به درستی برای ریاست خبرگان فردی شایسته را انتخاب نمایند.

منبع: عصر امروز

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات