رئیس تبلیغات اسلامی بروجرد در گفت‌وگو با لرستان خبر:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد گفت: مراسم پرفیض و معنوی احیا نیمه شعبان در مساجد شهرستان بروجرد با شرکت عموم مردم برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین صادق جعفر پور در گفت‌وگو با لرستان خبر اظهار داشت: هم‌زمان با سراسر کشور مراسم پرفیض و معنوی احیای نیمه شعبان در مسجد مدرس این شهرستان رأس ساعت 23 با قرائت ادعیه و سخنرانی سخنرانان و مداحی مداحان با شرکت عموم مردم برگزار می‌شود.

وی افزود: همچنین در راستای برگزاری برنامه‌های ویژه دهه مهدویت در این شهرستان ده‌ها ایستگاه صلواتی تحت نظارت اداره تبلیغات اسلامی و با مشارکت فعال جوانان پرشور و خداجوی این شهرستان برپاشده است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد خاطرنشان کرد: برگزاری مسابقات پیامکی و توزیع گسترده سؤالات این مسابقه در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه و دانشگاه‌های بروجرد و اهداء جوایز به نفرات برگزیده به‌قیدقرعه از دیگر برنامه‌های این ایام است.

وی حضور سخنرانان مذهبی در برگزاری آئین‌های جشن مختلف در این شهرستان را از دیگر برنامه‌های این اعیاد برشمرد و بیان کرد:  آذین‌بندی معابر و کوچه‌ها و نیز برپایی جشن‌های مولودی‌خوانی در شب و روز نیمه شعبان ازجمله آئین‌های ویژه این اعیاد است که با حضور خیل مشتاقان اهل‌بیت عصمت و طهارت در این شهرستان برگزار می‌شود.

جعفر پور عنوان کرد: برپایی مراسم ویژه جشن و سرور در بقاع متبرکه این شهرستان و برنامه‌های ویژه این روز با مشارکت اداره تبلیغات اسلامی و نهادهای مرتبط برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات