12 خردادماه

فیلم داستانی "هنگامه" محصول مدرسه سینمایی عمار اولین فیلم داستانی با موضوع مدافعان حرم، با حضور خانواده‌های معظم شهدا و دیگر مهمانان ویژه 12 خرداد از ساعت 18 تا 20 در تالار شهید آوینی در خرم‌آباد اکران می‌شود.

به گزارش لرستان خبر، فیلم داستانی "هنگامه" محصول مدرسه سینمایی عمار اولین فیلم داستانی با موضوع مدافعان حرم، با حضور خانواده‌های معظم شهدا و دیگر مهمانان ویژه 12 خرداد از ساعت 18 تا 20 در تالار شهید آوینی در خرم‌آباد اکران می‌شود.

این فیلم 37 دقیقه‌ای ساخته امیر داسارگر که به همت کانون فرهنگی هنری رهروان شهدا و با همکاری ستاد جشنواره مردمی فیلم عمار، قرارگاه صاحب‌الامر، دبیرخانه کانون‌های هنری مساجد استان لرستان بزودی در خرم آباد اکران می شود.

اکران هنگامه در خرم آباد

در این فیلم حامد بامروت نژاد: تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان: امیر داسارگر، امین ایمانی، سوگل طهماسبی، هوشنگ توکلی و رابعه مدنی: بازیگران احمد گودرزی: مدیر تصویربرداری، حسین شیرعلی: مدیر تولید، علی قاسمی: صدابردار، سیاوش کرد جان: تدوین و مهرداد جلوخانی: صداگذاری و میکس از عوامل این مجموعه هستند.

این فیلم داستانی که قصه یک روز زوجی جوان را روایت می‌کند که باید تصمیم مهمی را بگیرند؛ هنگامه همسر حامد، روزهای آخر امتحانات خود را پشت سر می‌گذارد و اوضاع روحی خوبی ندارد. شهادت یکی از دوستان خانوادگی آن‌ها، برنامه‌های حامد را تغییر می‌دهد. حالا حامد برای هنگامه خبر مهمی دارد...

فیلم فانوس ششمین جشنواره مردمی فیلم عمار در بخش داستانی و همچنین بازیگر نقش اول زن را نیز دریافت کرده است. 

علاقه‌مندان برای اکران فیلم داستانی «هنگامه» می‌توانند عبارت «هنگامه» را به سامانه پیامکی 30001801 ارسال کنند و درصورتی‌که با مشکل مواجه شدند با شماره 09148555608 (غیب اله زاده) تماس بگیرند.

همچنین با مراجعه به کانال تلگرامی فیلم «هنگامه» به نشانی https://telegram.me/hengamefilm می‌توانید در جریان آخرین اخبار و اتفاقات مربوط به اکران اولین فیلم داستانی درباره مدافعان حرم قرار گیرید.

منبع: خبر افلاک

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات