" سلام مرا برسانید و این برنامه را با قوت ادامه بدهید"

ایت الله میرعمادی گفت: مقام معظم رهبری فرمودند :" کار خوبی است ، هرچه با جوانان در زمینه قرآن کار شود کم است ، من تشکر می کنم و سلام مرا برسانید و این برنامه را با قوت ادامه بدهید".

به گزارش لرستان خبر، نماینده ولی فقیه در استان لرستان در هشتمین جلسه تفسیر قرآن در            ماه مبارک رمضان به پیام مقام معظم رهبری به این جلسه تفسیر اشاره کرد و اظهار داشت : در تاریخ 25/3/95 مصادف با هشتم رمضان 1437 ه.ق در جلسه افطاری که در محضر رهبر فرزانه انقلاب داشتیم ، گزارشی از برگزاری نه ساله تفسیر قرآن بویژه برگزاری تفسیر در شب¬های ماه مبارک رمضان با حضور جوانان و افراد تحصیل کرده ارائه دادیم و از محضر ایشان درخواست پیام برای این جلسه معنوی نمودیم

ایت الله میرعمادی گفت:  ایشان ضمن ابراز رضایت و تأکید بر تقویت جلسات تفسیر با حضور جوانان فرمودند :" کار خوبی است ، هرچه با جوانان در زمینه قرآن کار شود کم است ، من تشکر می کنم و سلام مرا برسانید و این برنامه را با قوت ادامه بدهید".

گفتنی است جلسه تفسیر سوره رعد قرآن کریم توسط حضرت آیت ا... میرعمادی در ایام  ماه مبارک رمضان هر شب در مسجد بعثت برگزار می گردد ، این برنامه که همراه با حفظ سوره رعد و برگزاری مسابقه از محتوای مطالب تفسیری می باشد مورد استقبال عموم مردم به خصوص نسل جوان و نوجوان قرار گرفته است.

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • ناشناس

    انشاالله که خیر است

  • رضا

    چراباید توی مسجد بعثت که امام جماعتش .....دراستانه برگزاربشه تازه این مسجددر مرکزشهرهم نیست.

    حالا ببینید دلیل عدم استقبال بچه های انقلابی چیه؟ وگرنه بعضی هاکه سربه زیرن وآسه میان ومیرن
    خدارحم کنه

نظرات