ویژه فعالان فضای مجازی

سازمان فضای مجازی سراج برای ایام اربعین، خادم افتخاری ثبت نام می کند.

به گزارش لرستان خبر، سازمان فضای مجازی سراج قصد دارد همانند سال های گذشته، در اربعین 1438 ه.ق (1395 ه.ش) حضوری فعال داشته و به ارائه خدمات تخصصی در حوزه فضای مجازی و دیجیتال به زائران اباعبدالله بپردازد. از این رو متقاضیان خادمی افتخاری می توانند با مراجعه به نشانی http://seraj.ir/regform جهت ثبت نام، اقدام نمایند.

مهلت ثبت نام تا تاریخ 24 مهر 1395 بوده و تکمیل فرم به منزله اعلام آمادگی است. لذا سازمان سراج پس از بررسی متقاضیان، بر اساس بخش های مورد نیاز از قبیل زیارت مجازی، ارائه خدمات دیجیتال و ... و با توجه به محدودیت تعداد نفرات، خادمین اربعین حسینی را انتخاب خواهد کرد.

از جمله فعالیت های شاخص سال گذشته سازمان سراج در مسیر پیاده روی نجف تا کربلا، می توان به زیارت مجازی حرم حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام اشاره نمود که مورد استقبال چشم گیر زائران حسینی قرار گرفت. گزارش مختصری از آن را می توانید مشاهده نمایید.

***در استان لرستان نیز افرادی که مایل هستند در زمینه های تخصصی مانند(عکاسی، فیلمبرداری، خبرنگاری، طراحی پوستر و ..) و در زمینه های عمومی خادم افتخاری باشند مشخصات خود را به آدرس زیر بفرستند:

رایانامه: lorkh@chmail.ir

یا مشخصات خود را به شماره تلگرامی زیر بفرستند// این شماره جوابگوی تلفن نیست و فقط دریافت کننده در تلگرام است

09169572131

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات