خوب برانیم، ایمن برانیم

به مناسبت هفته نیروی انتظامی رژه موتورسیکلت‌سواران قانونمند با شعار خوب برانیم، ایمن برانیم در شهر پلدختر برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر، صفر عبدالوند ظهر امروز در حاشیه این رژه موتوری در جمع خبرنگاران پلدختر اظهار داشت: گسترش فرهنگ ترافیکی در سطح شهر یکی از برنامه‌های نیروی انتظامی در هفته ناجا است که در این زمینه برنامه‌های لازم انجام شده است.

وی با بیان اینکه قشر موتورسوار یکی از اقشاری است که برای آن برنامه‌ریزی شده است، افزود: باید فرهنگ رانندگی درست در بین مردم نهادینه شود تا جرائم این قشر کاهش یابد.

رئیس پلیس پلدختر بیان کرد: باید سطح آموزش و فرهنگ ترافیکی موتورسیکلت‌سواران را با استفاده از کلاه ایمنی برای راکب ارتقا دهیم و حفظ جان ترک‌سوار و رعایت فرهنگ موتورسواری از مهمترین اهداف برگزاری این مانور است.

وی با تاکید بر استفاده موتورسواران از کلاه ایمنی عنوان کرد: در صورتی که راکب موتورسیکلت فاقد کلاه ایمنی باشد طبق قانون موتور وی توقیف شده و به پارکینگ منتقل می‌شود.

عبدالوند گفت: امیدواریم برگزاری این رژه موتوری در رعایت قانون راهنمایی و رانندگی تأثیر مثبتی داشته و سبب کاهش حادثه و تلفات موتورسیکلت‌سواران شود.

در ادامه این همایش از تعدادی موتورسیکلت‌سوار به عنوان موتورسوار قانونمند شهرستان پلدختر تجلیل و به آنها کلاه ایمنی رایگان اهدا شد.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات