حاشیه‌های یک مراسم؛

افتتاح فضای سبز محوطه دانشگاه آزاد خرم‌آباد با حضور ۵ مسئول ملی و استانی و ممانعت از حضور خبرنگاران در جلسه هیئت‌امنای این دانشگاه از حاشیه‌های برنامه امروز دانشگاه آزاد بود.

به گزارش لرستان خبر، ظهر پنجشنبه آیین افتتاح فضای سبز محوطه دانشگاه آزاد اسلامی خرم آباد برگزار شد که در این مراسم مسئولان ارشد ملی و استانی از جمله استاندار لرستان، نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد، علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، الهیار ملکشاهی رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس و علی محمد رنجبر نماینده ریاست عالی دانشگاه آزاد در هیئت امنای استان حضور داشتند.

حضور ۵ مسئول ارشد ملی و استانی در افتتاح فضای سبز دانشگاه آزاد خرم آباد که گفته می شد «یک هکتار» وسعت دارد از نکات قابل تامل این مراسم بود.

در ابتدای مراسم بوستان «اندیشه» دانشگاه آزاد اسلامی واحد خرم آباد با مساحت نیم هکتار با حضور استاندار لرستان و علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افتتاح شد.

در مراسم افتتاح این بخش از فضای سبز دانشگاه آزاد خرم آباد استاندار لرستان که منتظر حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه خرم آباد در آیین افتتاح بود خواست که منتظر حضور ایشان بمانند که یدالله ملکی رئیس دانشگاه آزاد گفت که برای افتتاح بوستان دیگر منتظر آیت الله میرعمادی خواهند ماند.

photo_2016-10-20_18-15-04

البته با توجه به عجله رئیس دانشگاه آزاد خرم آباد روبان افتتاح بوستان بعدی هم با حضور استاندار لرستان قیچی شد، فضای سبزی که نام «نشاط» بر روی آن گذاشته شده است.

در ادامه این مراسم یدالله ملکی رئیس دانشگاه آزاد خرم آباد در بخشی از بوستان «نشاط» گزارشی کوتاه و خلاصه از اقدامات این دانشگاه ارائه داد که در میانه های مراسم افتتاحیه نماینده ولی فقیه در استان لرستان و رئیس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی هم به جمع اضافه شدند.

از دیگر حواشی مراسم امروز ممانعت از حضور خبرنگاران در جلسه هیئت امنای دانشگاههای آزاد لرستان بود، جلسه ای که پیش از این با ارسال پیامک از سوی روابط عمومی دانشگاه آزاد خرم آباد از خبرنگاران برای حضور در آن دعوت به عمل آمده بود.

یدالله ملکی رئیس دانشگاه آزاد خرم آباد بعد از پایان مراسم افتتاح فضای سبز این دانشگاه اعلام کرد که جلسه هیئت امنای دانشگاه آزاد تنها با حضور اعضاء و بدون پوشش خبری برگزار می شود و از بقیه حاضران خواست از ورود به سالن جلسات خودداری کنند.

به‌رغم پیگیری و اصرار خبرنگاران که فاصله زیادی را از مرکز شهر طی کرده بودند تا خود را به دانشگاه آزاد واقع در منطقه کمالوند رسانده و در جلسه هیئت امنای این دانشگاه شرکت کنند اما از ورود آن ها به جلسه جلوگیری شد.

منبع: مهر

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
  • دلسوز

    واقعا یعنی تمام مشکلات استان حل شده و فقط مانده بود فضای سبز دانشگاه آزاد!!!!؟؟؟؟؟ این همه مدیر رده بالای مملکت را بردند برای افتتاح فضای سبز ؟؟؟؟؟پس رفع بیکاری چه شد ؟اشتغال جوانان را کی حل میکنید؟مشکل صنعتگران و صنایع را کی نظر دارید تا حل کنید؟مشکلات استان را در تمام زمینه ها کی حل خواهید کرد!؟؟؟چقدر نهار و سمینهار و شو و ادا و تبلیغات؟؟؟؟

نظرات