وقتی شیخ تندرو خود دست به ایجاد کمپین می زند!

هدف کمپین چیست؟ شیخ می گوید تنها راه نجات من دو دسته کردن استان به اصلاح طلب و اصول گرا و #ایجاد_تفرقه است! و همچنان هم به #فشار_به_استاندار تا بفهمد من پشتوانه دارم!!

به گزارش لرستان خبر، شیخ_هتاک_به_شهدا که این روزها به سراسیمگی و آشفتگی احوال  افتاده دست به هر کاری می زند که شاید چندروزی بیشتر به میز ریاست بچسپد!

براساس اعلام منابع آگاه #شیخ_هتاک_به_شهدا با چند نفر از همکاران رسانه ضد انقلاب تماس گرفته و انها را به دفتر فرا میخواند و به همراه چند نیروی زیر دستش همفکری می کنند که برای نجات از این حال و روزم چکار کنیم؟

مدیریت کمپین با شیخ هتاک به شهدا

دستور از اتاق فکر ضد انقلاب اینچنین به شیخ می رسد: "کمپین" حمایت از #شیخ_هتاک_به_شهدا؛ و از صبح تا عصر حدود 7 عنصر رسانه ضد انقلاب با شیخ هتاک در دفتر کار دور یک میز می نشییند برای جمع آوری عضو و "کاربر فیک"!

هدف کمپین چیست؟ شیخ می گوید تنها راه نجات من دو دسته کردن استان به اصلاح طلب و اصول گرا و #ایجاد_تفرقه است! و همچنان هم به #فشار_به_استاندار تا بفهمد من پشتوانه دارم!!

"ایجاد تفرقه" در استان و حمله به "استاندار" دستور شیخ هتاک

کمپین راه اندازی می شود و هرکس موظف است فامیل خود را اضافه کند و شیخ تندرو می گوید تا می توانید اصلاح طلبان را تحریک کنید تا علیه اصول گرایان بلند شوند و از من حمایت کنند و همچنین در گروه به استاندار و دولت هم حمله کنید تا پشت من بایستند! و رسانه هایی غرب زده که سابقه طولانی در خیانت به مردم را دارند هم وظیفه تبلیغ آن ها را دارند

کار برای #دو_قطبی_کردن استان و ایجاد تفرقه و #توهین_به_استاندار به خوبی پیش می رود تا اینکه متوجه می شوند کار انها لو رفته و افراد و کمپین رصد می شود و دوباره شب جلسه اضطراری گرفته می شود که باید قبل از اینکه مشکلی ایجاد شود تعطیل شود.

لو رفتن کمپین و مدیران آن

پس تصمیم می گیرن که شیخ پاسی از شب یک بیاینه دهد و اعضا را دعوت به آرامش و تعطیلی کمپین کند!! #شیخ_تندرو که تمام تلاشش را می کند که دو قطبی و #آشوب ایجاد کند ناگهان بیانیه آرامش می دهد!!

این روزها #شیخ_هتاک_به_شهدا شبیه فردی است که در حال جان کندن است و دست به هرکاری می زند تا چند نفس بیشتر بکشد و به همین خاطر با همکاری چند نیروی ضد انقلاب و خائن به وطن در حال طراحی سناریو هستند که #تفرقه_در_استان مهم ترین محور حرکت آن ها ست

 

 

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید
 • تاسف

  فقط باید گفت ... برات خیلی متاسفیم
  کارت به کجا کشیده
  نان شهدا و انقلاب رو میخوری بعد از پشت خنجر میزنی؟
  خب نمک نشناس فکر کردی ضد انقلابی که باهاشون هم پیاله شدی قدرت دست بگیرن به امثال تو اعتنا میذارن
  مثل یه انار تا وقتی که بخوان میدوشند بعد تفاله ات پرت میدن
  از لباس تنت خجالت بکش
  از عمامه سرت خجالت بکش
  نمک به حرومی تا کجا

 • محجوب

  خدا وکیلی حنان چرا باید اینقدر باهاش کنار بیان
  دیگه چکار میخواست بکنه که نکرده

 • حامد

  حنان تورو خدا حیا کن
  جان هرکسی دوست داری ارشاد رها کن
  یه کم هم خجالت بکش شاید خدا فرصت توبه بهت بده
  پشت سر علی نماز خوندن و سر سفره معاویه غذا خوردن؟؟؟!!!!

 • ناشناس

  باسلام برادران خبرلرستان دز اینکه این شیخ محلوالحال توهین نمود به شهدا یک موصوع ملی و برای تمامی گفتمان های درون نظام است پس در نوشته هایتان لفظ انقلابیون را بجای اصولگرایان واصلاح طلبان بکار ببرید

 • نشان

  درود بر رسانه لرستان خبر
  مرحبا
  نذارید کار وقیحانه این شیخ نمک نشناس به فراموشی سپرده بشه
  به فضل خدا حنان رفتنیه

نظرات