با شعار آرمان‌خواهی و روشنگری

نخستین شماره از هفته‌نامه فرزانگان بروجرد امروز روی پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

به گزارش لرستان خبر، شهرستان بروجرد یکی از معدود شهرهای کشور است که از هنگام انتشار مجلات و روزنامه‌های محلی صاحب عناوین متعددی از این مطبوعات بوده که بنا به دلایل مختلف طی سال‌های متمادی تا به امروز انتشار تنها 15 نشریه از این تعداد در این شهرستان باقی‌مانده است.

در حال حاضر از میان 15 نشریه محلی دارای مجوز در شهرستان بروجرد تنها سه هفته‌نامه محلی به‌صورت مستمر هر هفته شماره‌ای روی پیشخوان مطبوعات این شهرستان دارند که هریک به‌نوعی رویکردی متمایل به افراد و اشخاص مختلف از مسئولان این شهرستان رادارند.

هفته‌نامه "فرزانگان بروجرد" نیز که روز گذشته نخستین شماره خود را روی پیشخوان دکه‌های مطبوعات این شهرستان قرار داد با رویکردی متفاوت از دیگر نشریات محلی تلاش می‌کند آوازه این شهرستان را جدای از تعلقات سیاسی به گوش مسئولان برساند.

مهدی واهبی مدیرمسئول این هفته‌نامه در گفت‌وگو با لرستان خبر گفت: "فرزانگان" با شعار آرمان‌خواهی و روشنگری بنا دارد مسائل روز بروجرد را مورد کنکاش قرار دهد تا فارغ از جبهه‌گیری‌های معمول آنچه در فضای این شهرستان می‌گذرد را به اطلاع شهروندان برساند.

وی افزود: این هفته‌نامه به‌صورت مستقل و فراجناحی به نشر دقیق اخبار در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی می‌پردازد.

صاحب‌امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری شهر ایما بروجرد همچنین استفاده از ظرفیت نخبگان و فرزانگان بروجردی را دیگر علت انتشار این هفته‌نامه مستقل دانست و گفت: در این زمینه تلاش می‌شود با بهره‌گیری از حضور فعال و مستمر نخبگان و اندیشمندان بروجردی فعال در دستگاه‌های مختلف کشوری امکان توسعه روزافزون این شهرستان فراهم آید.

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات