رئیس مجمع نمایندگان لرستان:

رئیس مجمع نمایندگان لرستان گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به‌ زودی به استان لرستان سفر می‌کند و در این سفر نیز از نزدیک با اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران دیدار می‌کند.

مجید کیانپور به دیدار امروز مجمع نمایندگان استان لرستان با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونان این وزارتخانه اشاره کرد و اظهار داشت: امروز با حضور 6 نماینده شهرستان‌های خرم‌آباد، سلسله و دلفان، دورود و ازنا، بروجرد و الیگودرز مشکلات حوزه کاری هرکدام از نمایندگان مطرح شد.

وی افزود: رسیدگی به وضعیت نیروی انسانی، تبدیل وضعیت نیروهای انسانی، تقویت وضعیت حقوق و مزایای پرسنل حوزه فرهنگ و ارشاد اسلامی به سطح قابل قبول نسبت به سایر ادارات، از جمله مباحثی بود که از سوی مجمع نمایندگان استان بر آن تأکید شد.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان با اشاره به وجود پروژه‌های فرهنگی نیمه‌کاره استان عنوان کرد: نمایندگان استان امروز از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خواستند تا برای تکمیل مجتمع‌های نیمه کار و نیمه فعال استان مانند مجتمع فرهنگی دلفان و خرم‌آباد که بعد از گذشت پنج سال تنها 14 درصد پیشرفت فیزیکی دارد حمایت لازم را داشته باشد.

وی یکی دیگر از درخواست‌های  مطرح‌شده در این جلسه را تکمیل مجتمع فرهنگی هنری و سالن‌های آمفی‌تئاتر شهرستان‌های دورود وازنا دانست و بیان کرد: از آنجا که این مجتمع‌ها و  سالن‌های آمفی‌تئاتر هنوز کامل ساخته نشده‌اند و نیاز به مساعدت ویژه دارند از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درخواست شد تا برای تکمیل آن‌ها از اعتبارات استانی و ملی مناسبی برای آن‌ها در نظر گرفته شود.

کیانپور گفت: تأکید مجمع نمایندگان استان بر این بود که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعتبار مناسبی به‌ویژه برای مجتمع فرهنگی هنری خرم‌آباد، دورود، ازنا و دلفان اختصاص دهد.

وی تصریح کرد: در این دیدار در ارتباط با وضعیت و جایگاه اداره کل ارشاد در میان سایر ادارات مطرح و تأکید شد که اداره کل پیشانی فرهنگی استان است و باید تمام موارد به صور  ویژه سرآمد باشد.

نماینده مردم دورود وازنا در مجلس اظهار داشت: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی  به‌ زودی به استان لرستان سفر می‌کند و در این سفر نیز از نزدیک با اقشار مختلف مردم، خانواده‌های شهدا، جانبازان و ایثارگران دیدار می‌کند.

وی افزود: در این دیدار وزیر ارشاد مطرح کرد که از بدو ورود دیدگاهم کاملاً تعاملی بوده و تمام سعی‌ام بر این است که تمام ادارات کل در تمام کشور دیدگاه تعاملی داشته باشند تا به توسعه هنر و فرهنگ در استان کمک کنند.

کیانپور عنوان کرد: در این جلسه ما بر این تأکید کردیم که یک مدیر واقعاً باید تدبیر داشته و به دنبال این باشد که صرفاً بر اساس وظایف سازمانی حرکت کند و اداره را از حواشی دور نگه دارد.

وی بیان کرد: مدیر باید باتدبیر تمامی حواشی را از خود دور کند و  برای خدمت‌رسانی به جامعه هدف به‌ دور از جنجال و هیاهو کار خود را انجام دهد.

 

منبع: تسنیم

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات