معاون استاندار لرستان خبر داد

لرستان خبر: معاون سیاسی استاندار لرستان گفت: در زمینه تأمین امنیت اجتماعی درخرم آباد اقدامات مثبتی صورت گرفته که از جمله این اقدامات نصب سیستم های پایش تصویری در ۶۰ نقطه شهر به ارزش ۲۰ میلیارد ریال بوده است.

به گزارش لرستان خبر از  خرم آباد،   سید سعید شاهرخی امروز در گردهمایی بانوان لرستان در خرم آباد اظهار کرد: همه زنان باید از فضیلت های اخلاقی حضرت زهرا (س) الگو بگیرند و نقش و تأثیر زنان ایرانی در دوران انقلاب و بعد از انقلاب قابل چشم پوشی نیست.

وی افزود: جایگاه معنوی زنان در ایران پس از انقلاب بسیار ارتقاء یافته است و نقش و حضور آنان در جامعه پررنگ تر شده و از فکر آنان در بسیاری از طرح های اجرایی کشور بهره گرفته شده است.

شاهرخی تصریح کرد: مدیریت ارشد لرستان در نظر دارد در راستای ارتقاء جایگاه زنان در جامعه لرستان و استفاده از طرح ها و ایده های آنان در مسیر پیشرفت جامعه از زنان در مدیریت های اجرایی استانی استفاده نماید و افرادی را که در زمینه های متفاوت دارای ظرفیت ها و توانایی های مدیریتی هستند بکار گرفته شوند.

معاون سیاسی استانداری لرستان اظهار کرد: مسیر حرکت دولت در مسیر اعتدال، عقلانیت و شایسته سالاری است  و از همه فکرها و ایده های نو در زمینه های مختلف استقبال می کند و لذا مدیریت ارشد لرستان نیز در راستای اهداف دولت اعتدال محور تدبیر و امید قصد دارد از این ظرفیت ها به خوبی استفاده کند.

وی بیان کرد: در لرستان آمادگی داریم از بین زنان دارای توانایی فرماندارانی برای شهرستان ها انتخاب نماییم که با ارائه این پیشنهاد در دور قبل بانوان مورد نظر برای این پست انصراف دادند و این در حالی است که در دوره های قبل برخی معاونان فرمانداران زنان بوده اند و وظیفه خود را به خوبی انجام داده اند.

شاهرخی تصریح کرد: هم اکنون درخرم آباد ۲۵ پاسگاه ثابت و ۳۵ گشت انتظامی سیار وجود دارد که برای کنترل بیشتر در سطح شهر سیستم های پایش تصویری در ۶۰ نقطه کلیدی شهر نصب می شوند که برای راه اندازی این سیستم کنترلی ۲۰میلیارد ریال هزینه شده است.

معاون سیاسی استانداری لرستان افزود: متأسفانه در لرستان یک بانک اطلاعاتی مشخصی برای شناسایی و سامان دهی بانوان نخبه استان وجود ندارد و این یک خلأ برای استان محسوب می شود و درخواست ما ادارات کل استان این است که بانوان دارای توان بالای مدیریتی را برای در اختیار قرار دادن پست های مدیریتی به مدیریت ارشد لرستان معرفی کنند.

 

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات