رئیس مجمع بسیج ناحیه سپاه بروجرد مطرح کرد

لرستان خبر: رئیس مجمع بسیج ناحیه سپاه بروجرد گفت: بف برکت خون شهدا ایران اسلامی به مولفه دانایی دست یافته است و هر کشوری 4 مولفه را هدف قرار می‌دهند و امروز ایران با پرتو افشانی خون شهدا دارای 4 مولفه است که این مولفه ها شامل علم دیجیتال، هسته ای، هوافضا و ژنتیک است.

لرستان خبر، سرهنگ محمد بیاتی  شامگاه سه شنبه در یادواره شهدای پایگاه مقاومت شهدای گمنام وتجلیل از خانواده های معظم شهدا، جانبازان وایثارگران در بروجرد اظهارکرد: امروز به هرکجای دنیا نگاه کنیم جایی از امنیت در آن را نمی بینیم ولی امروز به برکات خون پاک شهدای انقلاب اسلامی ایران مردم در کمال امنیت و آرامش زندگی می کنند.

 

رئیس مجمع بسیج بروجرد با اشاره به اینکه امروز آمریکا که خود را جزو ارکان حقوق بشر در دنیا معرفی می کند در کشورش امنیت وجود ندارد عنوان کرد: دانش آموزان و دانشجویان آمریکایی باید با محافظ به مدرسه و دانشگاه بروند و این نشان می دهد ناامنی چقدر در این کشور گسترده است.

 

وی اظهار کرد: امرو منفورترین موجود در جهان نادان ترین آن است زیرا امروز ریشه هر توانایی دانایی است  همان طور که مقام معظم رهبری خطاب به اساتید علم و دانشگاهی فرمودند تلاش کنید در علم تولید کننده و  نه مصرف کننده باشیم.

 

وی با اشاره به اینکه دشمنان علم هسته‌ای را بهانه‌ای برای بمب هسته‌ای معرفی می‌کنند افزود: امروز مقام معظم رهبری به عنوان مرجع تقلید شیعیان بمب هسته ای را حرام دانسته و ایران در بحث هسته‌ای به دنبال بمب هسته ای نیست بلکه امروز علم هسته‌ای را جوانان  ایرانی در مغز خود حمل می‌کنند.

 

رئیس مجمع بسیج ناحیه سپاه بروجرد بیان کرد: امروز شهدای جنگ تحمیلی برای ما زنده هستند و اگر زندگی نامه و وصیت نامه شهیدان را مطالعه کنیم نقطه کوری در آن نمی بینیم.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات