امام جمعه دورود:

لرستان خبر: امام جمعه دورود گفت: قراردادعملیات ساخت و اجرای مصلی با وزارت مسکن و شهرسازی باید فسخ شود و ادامه کار به دفتر امام جمعه شهرستان دورود واگذار شود.

به گزارش لرستان خبر از دورود،  حجت الاسلام حسین رجایی پور در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان دورود بعد از توصیه به تقوا و پرهیزگاری اظهار کرد: طبق آیات قرآن کریم عقل و روح دو نعمت الهی در انسان هستند  که لازمه رسیدن مومنان به کمال بندگی را بهره گیری از این دو نعمت الهی است.

وی  با تبریک اعیاد ماه مبارک رجب افزود: به امامت رسیدن امام جواد(ع) درسن کودکی  که لازمه آن معصومیت وعلم لدنی است از معجزات الهی است.

امام جمعه شهرستان دورود با اشاره به فرارسیدن ایام اعتکاف تصریح کرد: مراسم اعتکاف در قبل از انقلاب بسیار کمرنگ برگزار می شد اما به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران این مراسم در تمام شهرها درسطح وسیعی انجام می شود.

وی عنوان کرد: مردم به ویژه قشر جوان این فرصت مهم را از دست ندهند . چراکه این مراسم معنوی یک فرصت مهم برای صیقل روح است.

حجت الاسلام والمسلمین  رجایی پور به روند کند پیشرفت مصلی درحال ساخت امام خمینی(ره)  دورود اشاره کرد و افزود: دلیل روند کند پیشرفت مصلی شهرستان دورود  واگذاری اجرای ساخت وساز به اداره مسکن و شهرسازی است.

امام جمعه شهرستان دورود عنوان کرد: قبل از واگذاری اجرای مصلی به وزارت مسکن و شهرسازی، اجرای این طرح با مدیریت دفتر امام جمعه از پیشرفت چشمگیری برخوردار بوده است که الان این رشد وجود ند ارد.

وی تصریح کرد:  قرارداد اجرای مصلی با وزارت مسکن و شهرسازی باید فسخ شود و  ادامه کار به دفتر امام جمعه شهرستان  دورود واگذار شود.

انتهای پیام/ ب

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات