جمعه شب /

لرستان خبر: مراسم انس با قرآن جمعه شب با حضور قاری برتر قرآن کریم محمد محمودالمریجی از مصر و جمعی از قاریان ممتاز شهرستان بروجرد در حسینیه گردان امام حسین (ع) شهرستان بروجرد برگزار شد.

لرستان خبر، مراسم انس با قرآن جمعه شب با حضور قاری برتر قرآن کریم محمد محمودالمریجی از مصر و جمعی از قاریان ممتاز شهرستان بروجرد و با حضور نماینده ولی فقیه در ناحیه بسیج، نماینده مردم بروجرد در مجلس و جمعی از مسئولان ادارات و بسیجیان شهرستان بروجرد در حسینیه گردان امام حسین (ع) شهرستان بروجرد برگزار شد.

 

در این مراسم نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: اسلامی بروی کره زمین پایدار است که اسلام ناب محمدی (ص) و از جانب خداوندمنان باشد.

 

حجت‌الاسلام علاء دولتشاهی افزود: در طول تاریخ گروها و افرادی بودند که می‌خواستند با نیرنگ اسلامی را به مردم معرفی کنند که به بهانه آن بر مردم حکومت کنند و چون اسلام آنها دروغین بود و از جانب خدا نبود، خیلی زود از میان رفت.

 

وی در ادامه بیان داشت: کسانی که قصد تخریب اسلام را داشته‌اند در طول تاریخ به طریق مختلف سرنگون شدند و اسلام داعشی هم مانند اسلام طالبانی این بار از عربستانی و قطری سرچشمه گرفته است که عده‌ای جنایتکار تکفیری را در خود جای داده و از آنها حمایت می‌کنند.

 

نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: اینان همان افرادی تروریست و فاسد هستند که بعد از آزادی از زندان با هم متحد شده و با حمایت عربستان سعودی و قطر ابتدا در سوریه دست به جنایت و خونریزی زدند و بعداز ناکامی در این کشور امروز به عراق هدایت شده‌اند.

 

در ادامه این مراسم قاری محمدالمحمود مریجی قاری برتر مصری با قرائت آیاتی از کلام الله مجید محفل نورانی انس با قرآن را با صوت زیبای خود منور ساخت.

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات