با حضور پرشور مردم لرستان/

دومین اجتماع مدافعان حرم در استان لرستان در محل میدان امام خمینی(ره) شهر خرم آباد برگزار شد.

به گزارش لرستان خبر؛ با حضور اقشار مختلف مردم خرم آباد دومین اجتماع مدافعان حرم عصر روز شنبه همزمان با سالروز شهادت مولی الموحدین امام علی(ع) در محل میدان امام خمینی(ره) شهر خرم آباد برگزار شد.

 

حجت الاسلام محمدیان از آزادگان دوران دفاع مقدس در این مراسم اظهار داشت: خدا را شاکرم که باز هم مثل روزهای اول انقلاب در این شرایط حساس می بینم که جوانان غیور لرستان تجمع کرده و با زبان روزه آمده اند به آمریکا و هم پیمانانش بفهمانند که همیشه در صحنه هستند.

 

وی با بیان اینکه همیشه اولین نیروهای اعزامی به جبهه ها جوانان لرستانی بوده اند افزود: به رغم محرومیت های لرستان جوانان غیور و مومنی در این استان وجود دارد.

 

حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه انقلاب اگر حفظ شده نخست به برکت ولایت بوده و سپس با حضور نسل جوان و فداکار بوده است افزود: بصیرت بسیار مهم است و جوانان بصیر در زمان فتنه مشخص می شوند.

 

وی با بیان اینکه برخی می گویند عراق و سوریه به ما چه ربطی دارد ولی در سوره نسا آمده شما را چه می شود ای مومنین که از مظلومین دفاع نمی کنید، افزود: هدف گروههای تکفیری شیعیان است. آمریکا روزی مستقیم در کشورها دخالت می کرد ولی امروز به نام دین از گروههای تکفیری برای مقابله با مسلمانان حمایت می کند.

 

حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه برای مقابله با این گروههای تکفیری نیاز به بصیرت بیشتری داریم چون با نام دین به میدان آمده اند، افزود: ما امروز در برابر چهار طیف و جریان هستیم که یکی از این جریانات تفکر لیبرال دموکرات غرب از جمله آمریکا، اسرائیل و انگلیس و... است که البته اسرائیل طبق پیش بینی امام(ره) در حال فروپاشی است.

 

وی با بیان اینکه جبهه دوم غرب زده ها و کسانی که دلبسته به فرهنگ غربی هستند و فرهنگ خود را نمی شناسند یا اگر می شناسند اجر و قربی برای آن نمی دانند، ادامه داد: این افراد در دانشگاه به جای اینکه معارف اسلامی را تدریس کنند دائم از اروپا و تفکرات غربی می گویند.

 

حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه امروز جنگ همه جانبه در دنیا علیه دین و شیعه دارد صورت می گیرد، یادآور شد: تفکر دیگر در این زمینه گروههای تکفیری است که 24 گروه به نام دین تشکیل داده اند.

 

وی با بیان اینکه این طیف تربیت شده انگلیس خبیث و تحت حمایت پول های عربستان سعودی است، عنوان کرد: حمایت غرب از این گروههای تکفیری به خاطر ترس از گسترش اسلام است چرا که روزانه دهها و صدها نفر به تفکر شیعی در اروپا گرایش پیدا می کنند.

 

حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه در این برهه زمانی هر کس قلبی و ظاهری در مسیر ولایت و رهبر معظم انقلاب نباشد بویی از دین نبرده است، عنوان کرد: دشمن هر روز یک چهره دارد و باید بصیت داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه عراق زمانی قوی شد که شیعیان وارد میدان شدند افزود: انقلاب اسلامی ایران مرکز ثبات و آرامش به کل ملت ها و جوانان دنیا است.

 

حجت الاسلام محمدیان با بیان اینکه جوانان لرستانی غیرت مندانه از حرم ائمه اظهار دفاع می کنند، یادآور شد: من افتخار می کنم برادر و برادر زاده ام در این راه به شهادت رسیدند و آرزو دارم خودم و فرزندانم نیز در این راه شهید شویم و چقدر لذت بخش است وقتی انسان جانش از بدنش خارج شود و مولایش به او خوشامد بگوید.

 

وی با بیان اینکه خطر گروههای تکفیری متوجه حامیان آنها از جمله عربستان سعودی است، ابراز امیدواری کرد که به برکت همین حمایت های مردمی شر دشمنان از عراق و سوریه کنده شود.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات