امام جمعه کوهدشت:

لرستان خبر: امام جمعه کوهدشت گفت: امر به معروف و نهی از منکر وظیفه ذاتی هر دولت است و دولت نباید خود را جدا از این قضیه بداند، بلکه باید محکم و استوار در این رابطه کار کند.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در جمع مدیران دستگاه‌های اجرایی لرستان گفت: بیمارستان کوهدشت تجهیزات و امکانات کافی ندارد و کارمند بدون تجهیزات نمی‌تواند کار کند، از این لحاظ مسئولان باید بیشتر به این بیمارستان رسیدگی کنند.

 

طهماسبی خاطرنشان کرد: در شهرستان کوهدشت زمینه کشاورزی و دامپروری وجود دارد که می‌تواند پر رونق باشد، اما باید در این زمینه مسئولان کشاورزان و دامداران را مورد حمایت خود قرار دهند، همچنین وظیفه دولت تقویت این‌گونه موارد است، تا بخشی از مشکلات کوهدشت حل شود.

 

وی ادامه داد: ما جز اقتصاد مقاومتی که رهبری فرمودند، راهی نداریم و با اجرای این عمل باید بر روی پای خود ایستادگی کنیم.

 

امام جمعه کوهدشت عنوان داشت: صرف‌جویی به اقتصاد مقاومتی کمک فراوانی می‌کند که از مردم می‌خواهیم صرفه‌جوی را در اولویت خود قرار دهند.

 

طهماسبی گریزی به بسته‌های حمایتی دولت زد و گفت: بسته حمایتی که دولت قبل تهیه شد و اجرا نشد، در این دولت نیز تهیه و تنظیم شده است، بسته خیلی خوبی است که امیدواریم اجرا شود.

 

وی افزود: این بسته حمایتی در بخش بهداشت شروع به‌کار شده و اقداماتی انجام گرفته هرچند که بیشتر باید کار شود که امیدوارم این بسته به سرنوشت بسته قبلی دچار نشود.

 

امام جمعه کوهدشت در ادامه از بانک‌ها خواست در خصوص وام‌دهی به مردم بهتر اقدام کنند و وام‌هایی که به مردم می‌دهند، کارشناسی شده باشد و نظارت کنند، زیرا تا نظارت نباشد، کار درست انجام نمی‌شود.

 

طهماسبی افزود: بانک‌ها نباید اجازه بدهند، خدایی ناکرده کسی پولی را بگیرد و ببرد آن را صرف کارهای مربوطه نکند.

 

امام جمعه کوهدشت با تاکید به اهمیت مساجد در طول تاریخ گفت: ما نباید بگذاریم، نقش مساجد کم‌رنگ یا تعطیل شود، از این‌رو از خیرین و سرمایه‌داران می‌خواهیم به مساجد کمک کنند، زیرا در روز قیامت مسئول هستند.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات