امام جمعه موقت خرم‌آباد:

لرستان خبر: امام جمعه موقت خرم‌آباد گفت:‌ مسئولان اداری باید در اداره خود به معروف‌ها بپردازند و از منکرها پرهیز کنند. رشوه‌گیری، گره انداختن در کار مردم، از جمله منکرات اداری، و حل مشکلات مردم، مطالعه درست از طرح‌های اداری را از جمله معروف‌های اداری هستند.

لرستان خبر، حجت‌الاسلام قاسم متقی‌نیا ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: عزاداری‌های امام حسین(ع) باید همراه با یادآوری محتوای نهضت، پیام و هدف امام حسین باشد و معروف ها برجسته و از منکرها پرهیز شود.

 

امام جمعه موقت خرم‌آباد تاکید کرد: در کنار عزاداری‌ها باید توجه ویژه به نماز عاشورا داشته باشیم، چراکه نماز عاشورا نماز معشوق و محبوب امام حسین(ع) است.

 

متقی‌نیا عنوان کرد: انقلاب اسلامی به برکت نهضت امام حسین(ع) از سد مشکلات جهانی گذشته است و راه تعالی و پیشرفت را طی می‌کند.

 

وی تصریح کرد: مسئولان اداری باید در اداره خود به معروف‌ها بپردازند و از منکرها پرهیز کنند.  رشوه‌گیری، گره انداختن در کار مردم، کوتاهی کردن در توسعه جامعه و... از جمله منکرات اداری، و حل مشکلات مردم، ایجاد برنامه توسعه 10 ساله، مطالعه درست از طرح‌های اداری در بخش‌های مختلف و... را از جمله معروف‌های اداری هستند.

 

امام جمعه موقت خرم‌آباد با اشاره به فتنه‌گری آمریکایی‌ها گفت: ملت ایران بدانند که آمریکا هیچ‌وقت از فتنه‌گری بر علیه ایران برنمی‌دارد؛ از این‌رو مسئولان و ملت ایران باید مواظب فتنه‌گری‌‌های آمریکایی‌ها باشند.

 

این مسئول متذکر شد: فرهنگ عمومی با درون مایه خردورزی و اخلاق در توسعه جامعه تأثیرگذار است؛ از‌ این‌رو باید به فرهنگ عمومی توجه ویژه داشت.

 

متقی‌نیا در پایان از همه مردم خواست در تاسوعا و عاشورا به عزاداری بپردازند، چراکه تاسوعا و عاشورا یک امتحان برای همه ما است که امیدواریم در این امتحان سربلند بیرون بیاییم.

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات