برنامه های مسجد قائم خرم آباد برای ایام ولادت امام الرئوف(علیه سلام)

هیئت کاظمیون و پایگاه شهید مبشر مسجد قائم قاضی آباد برگزار کننده مراسم میلاد امام رضا(علیه سلام) در سه شب متوالی در محل پارک زیتون محله قاضی آباد خرم آباد می باشند

حسین پاکزاد دبیر برگزاری جشن بزرگ ولادت امام رضا(علیه سلام) در گفت و گو با لرستان خبر، اظهار داشت: جشن میلاد امام الرئوف توسط هیئت کاظمیون و پایگاه شهید مبشر مسجد قائم برنامه ریزی شده است.

 

 

وی در مورد تاریخ و محل برگزاری جشن میلاد امام رضا(علیه سلام) افزود: این جشن در سه شب متوالی تدارک دیده شده و دیشب اولین جلسه این مراسم در محل پارک زیتون منطقه قاضی آباد برگزار شد.

 

IMG-20150823-WA0064

 

وی در مورد زمان و چینش برنامه جشن بزرگ میلاد امام رضا(ع) در محل پارک زیتون ادامه داد: شروع برنامه ساعت نه و نیم شب است و جشن با تلاوت قرآن شروع و به ترتیب با پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ادامه پیدا می کند و با پخش صلوات خاصه امام رضا(علیه سلام)، پخش نماهنگ مرتبط با امام رضا(علیه سلام)، سخنرانی حجت الاسلام تیموری، پخش کلیپ، مولودی، اجرای تئاتر زنده و نورافشانی ادامه پیدا می کند و در نهایت پذیرایی مهمانان، آخرین برنامه این مراسم است.

 

IMG-20150823-WA0066

 

مسئول برگزاری جشن میلاد امام رضا(علیه سلام) در مورد همکاری بخش های مختلف اجرایی شهر خرم آباد با برگزار کنندگان این جشن بیان کرد: شهردای خرم آباد با نصب داربست، تامین برق، زیر ساخت مجموعه را تامین کرد و هلال احمر با مستقر کردن آمبولانس و نیروی انتظامی با دایر کردن گشت، به برگزاری هر چه بهتر این مراسم معنوی کمک کردند.

 

IMG-20150823-WA0063

 

پاکزاد با اشاره به اثرات این جشن در منطقه خاطر نشان کرد: پارک زیتون حداکثر شب ها میزبان 200 نفر از مردم است اما برگزاری این جشن سبب شده که دو تا سه هزار نفر در محل حضور داشته باشند.  

 

انتهای پیام/

 

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات