همسر سید نورخدا موسوی بیان کرد؛

همسر شهید زنده لرستانی در یادواره 17 هزار شهید ترور روایتی از دیدار شهید مدافع حرم عبدالله باقری با سید نور خدا موسوی را بیان کرد.

به گزارش لرستان خبر، کبری حافظی همسر شهید زنده سید نورخدا موسوی شب گذشته دریادواره 17 هزار شهید ترور در محل سالن آمفی تئاتر دانشگده علوم پایه دانشگاه لرستان اظهار داشت: 17 هزار شهید ترور و سید نورخدا موسوی برای امروز یک پیام مشترک دارند و آن این است که باید قدر جمهوری اسلامی ایران را دانست.

 

 

وی با اشاره به نحوه جانبازی شهید زنده خرم آبادی در آخرین ماموریت محوله افزود: سید نور خدا به عنوان فرمانده یگان تکاوری زاهدان جلوی حمله گروهک ریگی به کشور را گرفتند و در این راه چند تن از همرزمان سید به شهادت رسیدند و خود ایشان هم به شدت مجروح شدند.

 

 

 وی با اشاره به حرمت و قداست خون شهید و لزوم حرکت در مسیر شهدا ادامه داد: من دو فرزند دختر و پسر دارم که در صورت هر گونه تهدیدی حاضرم آن ها را فدای کشور و اسلام کنم.

 

 

همسر جانباز 100 درصدی لرستانی عنوان کرد: در اجلاس اخیر شهدای ترور، شهید  زنده سید نورخدا موسوی به عنوان یکی از 15 شهید شاخص ترور معرفی شد.

 

 

حافظی با اشاره به عیادت شهید مدافع حرم عبدالله باقری از سید نور خدا موسوی تصریح کرد: زمانی که محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان برای عیادت به بالین سید آمده بود شهید عبدالله باقری اسکورت رئیس جمهور به قصد تبرک چفیه اش را از گردن درآورد و روی بدن سید نور خدا انداخت؛ وقتی خبر شهادت شهید باقری به دستم رسید نگاهی به سید نور خدا کردم و گفتم آقا سید کسی چه می داند شاید آن روز عبدالله باقری آرزوی شهادت کرد و تو دعای او را در کنار عمه ات زینب(س) مستجاب کردی.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات