رئیس اداره اوقاف خرم آباد خبر داد

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گفت: همایش لبیک یا حسین علیه السلام فردا همزمان با روز دوم محرم و با حرکت کاروان هیات اعظم تعزیه لرستان از پارک صخره ای تا آستان مقدس امامزاده زید بن علی علیه السلام خرم آبد برگزار می شود.

به گزارش لرستان خبر، مسلم رضایی پور اظهار داشت: مراسم استقبال از محرم با حضور مبلغین اعزامی شهرستان و مادحین اهل بیت علیهم السلام، مراسم شیرخوارگان حسینی در صبح اولین جمعه از ماه محرم و مراسم "احلی من العسل" با همکاری آموزش و پرورش و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان از  برنامه های تدارک دیده شده برای ایام محرم در شهر خرم آباد است.

وی با اشاره به دیگر برنامه های پیش بینی شده در ایام محرم و صفر افزود: همایش رهروان زینبی (سلام الله علیها) در روز دوازدهم محرم ، برپایی مراسم شهادت امام سجاد (علیه السلام)، همایش بیداری اسلامی در روز اول ماه صفر، کمک در خدمت رسانی به زوار اربعین حسینی و دایر کردن یک موکب در ایام اربعین حسینی از دیگر برنامه های تدارک دید شده اداره اوقاف شهرستان خرم آباد است.

وی ادامه داد: برگزاری پیاده روی حرم تا حرم با همکاری هیات های مذهبی از حرم مطهر امامزاده زید بن علی (ع) تا حرم مطهر امامزاده عبد الله (ع) و همایش لبیک یا رسول الله (صلوات الله علیه) از جمله برنامه های این اداره در ایام ماه های محرم و صفر است.

انتهای پیام/

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات