به گزارش لرستان خبر سید ضیاء‌الدین دری کارگردان سریال «حضرت زینب(س)» ، درباره آخرین جزییات ساخت این سریال گفت: طرح اولیه این سریال که در دوران مدیریت مجید زین‌العابدین در شبکه سه سیما با محوریت نقشی که زنان در انقلاب ایثار کردند و حیرت جهان را برانگیختند نوشته شده بود در دوره جدید به اداره کل امور نمایشی رسیده است.

 

دری با بیان اینکه تهیه و تولید سریال با موضوعات بانوان صدراسلام که در شکل‌گیری جامعه اسلامی نقش اساسی و حیاتی داشته‌اند و از آن جمله حضرت خدیجه(س)، حضرت فاطمه (س)، حضرت زینب (س) و حضرت معصومه (س) لازم و ضروری است، افزود: در مقطع انقلاب هم بسیاری از بانوان ایرانی آمدند و میلیون‌ها نفر در سراسر کشور شدند و چون امام خمینی(ره) را اولاد پیامبر(ص) می‌دانستند و هدف آنها کمک به اولاد فاطمه(س) بوده است در مسیر انقلاب بسیار کمک کردند.
 


کارگردان «حضرت زینب(س)» گفت: در حال حاضر در انتظار تصمیم‌گیری اداره کل امور نمایشی هستم تا در صورت موافقت با آن مرحله تحقیق و پژوهش و پیش تولید این سریال را آغاز کنیم.


وی تصریح کرد: این سریال جزء طرح‌هایی است که می‌تواند حتی در سطح متوسطش هم باعث دیده نشدن سریال‌های رسانه های بیگانه شود و مردم به سمت و سوی شکبه های داخلی هدایت شوند.
 
 

دری در ادامه درباره نام این سریال با اثر جدید خود توضیح داد: به دلیل رفتن به سوی قهرمان‌سازی در سریال‌هایمان نیازمند شخصیت‌های اسلامی هستیم که من نام «زینب» را هم برای آن مجموعه در نظر گرفتم.
 
 
انتهای پیام/
 
 
 
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات