گزارش تمرین آبی پوشان

تمرین تیم فوتبال استقلال در حالی برگزار شد که هواداران این تیم یک جلد قرآن مجید به سرمربی تیم شان اهدا کردند.

تیم استقلال پس از دو روز استراحت از ساعت ۱۷: ۳۰ دقیقه امروز برنامه های آماده سازی خود را در زمین شماره ۲ مجموعه ورزشی آزادی پیگیری کرد.

در تمرین امروز مجتبی جباری با ۳۰ دقیقه تاخیر به محل تمرین رسید و در برنامه های تاکتیکی آبی پوشان شرکت کرد.

*قبل از آغاز تمرین امروز در حالی که خبرنگاران قصد مصاحبه با آرش برهانی را داشتند حنیف عمران زاده با توپ به سمت آنها شوت می زد و در مصاحبه مهاجم تیم استقلال اختلال ایجاد کرد که این مسئله با خنده سایرین همراه شد.

*امیر قلعه نویی قبل از آغاز تمرین امروز برای دقایقی با دکتر ستوده به صحبت پرداخت.

*مهدی رحمتی امروز با سیمایی جدید و با مویی کوتاه کرده در تمرین آبی پوشان شرکت کرد.

*جواد نکونام و ساموئل دو بازیکنی بودند که امروز به صورت اختصاصی زیر نظر مربی بدنساز آبی پوشان به تمرین پرداختند.

*چند نفر از لیدرهای استقلال با تهیه یک قرآن نفیس به پاس موفقیت ها و تلاش امیر قلعه نویی آن را به سرمربی تیم استقلال اهدا کردند.

*جواد نکونام که از ناحیه کشاله ران دچار آسیب دیدگی است امروز در کارهای گروهی تیمش شرکت نکرد، این بازیکن در گفت وگو با خبرنگار فارس گفت: متاسفانه وقتی به پایم فشار می آورم، درد شدیدی را احساس می کنم و بعد از مسابقات نیز با وجود آنکه استراحت کردم اما کمی از ناحیه کمر دچار آسیب دیدگی شدم که البته تحت مداوا هستم و مجبورم زیاد به خودم فشاری وارد نکنم.

*میرشاد ماجدی، منصور پور حیدری و شاهرخ بیانی در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشتند ضمن آنکه حدود ۷۰ نفر از طرفداران تیم استقلال از نزدیک نظاره گر برنامه های آبی پوشان شدند.

*در ابتدای تمرین بازیکنان زیر نظر حاج قاسم به دویدن دور زمین و گرم کردن بدن هایشان پرداختند، سپس در قالب گروه های چند نفره به حرکات تاکتیکی روی آورند و در پایان با تشکیل دو تیم آبی و سبز فوتبال درون تیمی را پشت سر گذاشته اند.

نماینده تیم استقلال در طول انجام تمرین نظاره گر برنامه های تاکتیکی بود.

*حمید رضا رجبی بازیکن دهه ۷۰ و ۸۰ تیم فوتبال سایپا امروز از نزدیک برنامه های تاکتیکی آبی پوشان را تماشا می کرد.

*آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از سفر به امارات فردا از ساعت ۱۱: ۳۰ دقیقه صبح در زمین شماره ۲ ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد و آبی پوشان از ساعت ۱۸ تهران را به مقصد امارات ترک خواهند کرد.

*بهمنی مدیر روابط عمومی لیگ برتر هم امروز سر تمرین آبی پوشان آمده بود و از نزدیک نظاره گر تمرینات بود.

*دیدار تیم های العین امارات و استقلال روز سه شنبه برگزار خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات