تیم کاله در حالی دیدار خود در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا را آغاز کرد که سرمربی تیم ملی والیبال برای نخستین بار جهت تماشای دیدار این تیم در این رقابت ها در محل برگزاری بازی حاضر شده است.

  تیم های والیبال کاله و لیونینگ چین در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای آسیا از دقایقی پیش در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی به مصاف هم رفتند. این دیدار در حالی آغاز شد که علاوه بر محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال و برخی از مسئولان باشگاه کاله، خولیوولاسکو سرمربی تیم ملی نیز برای تماشای بازی به سالن آمد.

این برای نخستین بار در طول برگزاری این دوره از مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیاست که سرمربی تیم ملی برای تماشای عملکرد کاله و بازیکنان ملی پوش این تیم در محل برگزاری رقابت ها حاضر شده است. البته قرار بود چهارشنبه گذشته و در روز استراحت تیم ملی نیز ولاسکو به سالن ۱۲ هزار نفری آزادی بیاید اما اختلال در مشغله سرپرست تیم ملی موجب برهم خوردن برنامه سرمربی تیم ملی شد.

تیم کاله در حالی مقابل لیونینگ در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاههای آسیا قرار گرفته که یک بار این تیم را در مرحله دوم این رقابت ها ۳ بر صفر شکست داد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات