دروازه بان رئال مادرید اعلام کرد که قصدی برای ترک سانتیاگو برنابئو ندارد.

ایکر کاسیاس اعلام کرد که با وجود دور ماندن از ترکیب اصلی هیچ قصدی برای جدایی از غول های مادرید ندارد.

با وجود قرارداد ۴ سال و نیمه دیگو لوپز با رئال مادرید کار کاسیاس برای برگشتن به ترکیب اصلی سخت تر شد تا به نظر برسد دروازه بان ۳۱ ساله قصد خروج از این تیم را خواهد داشت.

وی امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آینده من در رئال مادرید است زیرا من با آنها قرارداد دارم و از ۹ سالگی در این تیم بوده ام. رئال، باشگاه تمام زندگی من است و جایی است که دوست دارم در آن باشم.

در حالی که کاسیاس مصمم است فصل بعد در رئال بماند، آینده مورینیو در این تیم در تردید قرار دارد.

وی در خصوص آینده آقای خاص گفت: باید از او در این باره بپرسید. آمده ام که افتخارات تیمی و انفرادی کسب کنم و دوست دارم هواداران مادرید را خوشحال کنم و حالا که در لیگ قهرمانان نشد، باید در بقیه مسابقات دیگر یعنی کوپا دل ری این کار را انجام دهم.

مادرید با شکست ۴ بر ۳ در مجموع ۲ بازی رفت و برگشت مقابل دورتموند از راهیابی به فینال لیگ قهرمانان اروپا بازماند و در آستانه تقدیم قهرمانی لالیگا به بارسلونا است؛ اما هنوز فینال کوپا دل ری باقی مانده است که این تیم برای قهرمانی مقابل اتلتیکو مادرید به میدان خواهد رفت.

کاسیاس در این باره خاطرنشان کرد: همه حرف ها زده شده؛ هم تیمی های من پس از بازی نظرشان را در این خصوص گفته اند.

وی افزود: اکنون کاری که باید انجام دهیم، فکر کردن به بازی های آینده است که باید تلاش کنیم تا جایی که می توانیم برای باشگاه و تیم در لیگ امتیاز کسب کنیم و سپس برای کوپا دل ری بجنگیم که فینالی متفاوت خواهد بود و ما باید تلاش کنیم تا به خاطر هواداران که استحقاق لحظات خوشی را دارند، قهرمان شویم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات