بختیاری زاده در گفتگو با مهر:

مربی تیم فوتبال صبای قم گفت: با اینکه دیدار هفته سی و سوم با راه آهن حساسیت چندانی ندارد اما برای تثبیت موقعیت تیم در پایان لیگ دوازدهم، از این بازی سه امتیاز را می خواهیم.

  ناصر بختیاری زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دو مسابقه آتی صبای قم در لیگ دوازدهم، تصریح کرد: برای شکست دادن راه آهن شهرری در وضعیت خوبی هستیم زیرا تیم ما هم به موقع و به اندازه استراحت کرده و هم اینکه تمرینات آماده سازی خوبی برگزار کرده است.

وی یاد آور شد: بعد از اینکه بازی با تیم فوتبال سایپا البرز در هفته سی و دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال، به دهمین پیروزی ما منجر شد تیم ما از نظر روحی برای برتری در دیدار هفته سی و سوم برابر راه آهن شهرری آماده است و برای شکست حریف خود شرایط مطلوبی داریم.

مربی تیم فوتبال صبای قم ادامه داد: در حال حاضر در مکان هشتم جدول رده بندی لیگ برتر قرار داریم و بعد از اینکه دو بازی تدارکاتی نیز با تیم های پیکان تهران و مس سرچشمه کرمان برگزار کردیم، از نظر تاکتیکی و کار گروهی نیز به وضعیت خوبی رسیده ایم.

وی بیان داشت: بازی بسیار خوبی برابر راه آهن شهرری انجام خواهیم داد و مطمئنم که تمام آنهایی که بازی را می بینند از تماشای آن لذت خواهند بود، زیرا بدون دغدغه از موقعیت و جایگاه تیم در جدول رده بندی، فقط برای کسب سه امتیاز بازی می کنیم.

بختیاری زاده افزود: در بین تمام بازی های خارج از خانه صبا تا این هفته، در مسابقه با راه آهن شهرری بهترین عملکرد خود را برابر حریف به نمایش خواهیم گذاشت و اگر اشتباه داوری یا حادثه خاص دیگری رخ ندهد، قطعا می توانیم در این دیدار به پیروزی برسیم.

وی اضافه کرد: با توجه به هماهنگی خوبی که بازیکنان ما دارند و روحیه دو چندانی که از موفقیت های سه گذشته خود به دست آورده اند برابر راه آهن شهرری با تمام توان می خواهیم به سه امتیاز برسیم و مکان تیم در جدول رده بندی را بهتر کنیم.

مربی تیم فوتبال صبای قم ادامه داد: با اینکه راه آهن شهرری در جدول رده بندی مانند صبا ۴۴ امتیاز دارد اما اگر قرار باشد حریف را دست کم بگیریم، مشخص نیست چه سرنوشتی در انتهای مسابقه رخ می دهد بنابراین حق نداریم راه آهن شهرری را ضعیف تصور کنیم.

وی بیان کرد: ما باید بتوانیم در بازی مقابل تیم فوتبال راه آهن شهرری هر سه امتیاز این دیدار را بگیریم تا با خیالی آسوده در دیدار با تیم فوتبال مس کرمان در هفته سی و چهارم و پایانی به میدان برویم زیرا مس کرمان قطعاً حریف قدری خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات