جلسه هماهنگی بازی پرسپولیس و سپاهان در شرایطی برگزار شد که در این جلسه سرپرست سپاهان غایب بود.

جلسه هماهنگی بازی پرسپولیس و سپاهان با حضور مسئولان باشگاه دو تیم بعد از ظهر امروز در سازمان لیگ برگزار شد.

در این جلسه شیرینی سرپرست پرسپولیس و عباسی مدیر رسانه ای این باشگاه حضور داشتند اما از تیم سپاهان سرپرست این تیم حضور نداشت و نماینده ای دیگر برای جلسه آمده بود.

سپاهانی ها در این جلسه اعلام کردند که حدود ۱۰ الی ۱۸ هزار جا برای هواداران خود می خواهند و بهتر است که این مکان در طبقه اول ورزشگاه به آنها داده شود اما با توجه به شرایط ورزشگاه آزادی پرسپولیسی ها اعلام کردند اگر سپاهان در طبقه اول را بگیرد امکان این وجود دارد که با پرتاب اشیاء از طبقه دوم هواداران اصفهانی دچار مشکل شوند. بالاخره پس از کش و قوس فراوان مقرر شد که حدود ۱۸ هزار جا برای سپاهانی ها در ردیف پائین و بالا در نظر گرفته شود به صورت طولی ظرفیت زردپوشان در ورزشگاه در طبقه اول و دوم پر شود.

همچنین با توجه به غیبت خوروش در جلسه به صورت تلفنی نماینده این باشگاه با وی این موارد را هماهنگ کرد.

پس از این جلسه مقرر شد تیم پرسپولیس با پیراهن، شورت و جوراب یک دست قرمز و دروازه بان یکدست مشکی پوش مقابل تیم سپاهان بازی کند و تیم سپاهان با پیراهن زرد، شورت مشکی و جوراب زرد به میدان می آیند. البته لباس دروازه بان سپاهان نیز یکدست سبز خواهد بود.

این بازی فردا ساعت ۱۷: ۴۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

*مارکو پروویچ به دلیل مصدومیتی جزئی بازی مقابل سپاهان را از دست داد.

وی ضمن تأیید خبر فارس گفت: کمی درد در ناحیه ساق پایم دیده می شود و به همین دلیل بازی با سپاهان را متأسفانه از دست دادم اما برای تیم آرزوی موفقیت می کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات