سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: فردا سخت ترین بازی را پیش رو داریم.

  امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی استقلال و فولاد خوزستان اظهار کرد: اهواز یکی از شهرهای مهم در ورزش فوتبال کشور است.

وی خاطرنشان کرد: اهواز وطنم است و من همیشه ممنون مردم خوزستان هستم.

سرمربی استقلال به سابقه مربی گری خود در استقلال اهواز اشاره و خاطرنشان کرد: آن سال که در اهواز بودم، پول نبود اما عشق و علاقه موج می زد.

وی با اشاره به علاقه مردم خوزستان به رنگ آبی تصریح کرد: اهواز شهر آبی هاست و ما در این شهر احساس خوبی داریم.

وی اظهار کرد: هیچ کجای کشور این شور هواداران را نمی توان دید مردم ساعت ها در فرودگاه منتظر تیم استقلال بودند. قلعه نویی گفت: خوشحالم که یک سال در اهواز زندگی کردم و شروع مربیگری ام نیز در این جا بود.

وی به تاریخ فوتبال خوزستان اشاره کرد و ادامه داد: فوتبال خوزستان همواره در کشور مطرح است و در گذشته حداقل ۹ بازیکن تیم ملی از خوزستان انتخاب می شدند.

سرمربی استقلال تهران درباره بازی فردا تیمش مقابل فولاد خوزستان افزود: فولاد از بازیکنان جوانی بهره می برد و مربی کاربلدی را در اختیار دارد.

وی خاطرنشان کرد: مطمئناً تیم ما سخت ترین بازی خود را خواهد داشت.

قلعه نویی با اشاره به اینکه برنامه ویژه ای برای بازی فردا در دستور کار خود قرار داده است گفت: اگر فردا پیروز میدان شویم، قهرمانیم به این خاطر برنامه ریزی خوبی برای دیدار با فولاد در دستور کار ما قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه همه چیز دست خداست افزود: قهرمانی زمانی مسجل می شود که جام را بالای سر ببریم.

سرمربی استقلال تهران خاطرنشان کرد: فولاد در هافبک و حمله تیم بسیار خوبی است اگر این نقاط را کنترل کنیم موفق خواهیم شد پیروز میدان باشیم.

وی در پایان اظهار داشت: امیدواریم فردا قهرمان شویم و نماز شکر را در اهواز بخوانیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات