مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: قلعه نویی به خاطر برخی حاشیه ها دل آزرده شده اما او استقلال را دوست دارد و در جمع ما می ماند.

  آرش برهانی، در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال قبل از بازی با داماش قهرمانی این تیم در لیگ برتر و روند تمدید قراردادش برای فصل آینده صبحت های زیر را انجام داد:

  سومین قهرمانی استقلال را به دست آوردید، در خصوص این فصل صحبت کن؟

امسال سال عجیبی بود چون باشگاه یکسری مشکلات داشت و برای خودمان هم عجیب بود که چنین مشکلاتی را پشت سر گذاشته ایم. در بعضی از مقاطع دچار مشکلات مالی بودیم و حتی خود من هم روی پول هایی حساب کرده بودم ولی وقتی وضعیت مالی باشگاه را دیدم تعجب کردم و واقعاً با آن کنار آمدم. البته مشکلات حاشیه ای دیگری هم وجود داشت و در برخی از مقاطع اذیت شدیم اما فکر می کنم با همه این مشکلات حقمان بود که قهرمان شویم و به حقمان هم رسیدیم.

در بازی با فولاد خیلی تیم حریف حمله کرد اما شما برنده شدید؟

در خیلی از بازی های دیگر لیگ هم اتفاق افتاد که ما حمله زیاد می کردیم و به حقمان نرسیدیم. در همین بازی با فولاد هم ما خوب بازی کردیم و آنها هم شرایط خوبی داشتند ولی در مجموع ما برنده شدیم.

در همان روز سپاهان قهرمان جام حذفی شد و پرسپولیسی ها ناراحت به خانه رفتند؟

سپاهان سرمایه گذاری خوبی انجام داد و آنها درست مثل ما مدیریت و کادر فنی خوبی دارند و فکر می کنم حقشان بود که امثال حداقل یک جام بگیرند. پرسپولیس هم بازیکنان خوبی دارد و رویانیان خیلی زحمت کشید و از سویی گل محمدی تیمشان را متحول کرد ولی فکر می کنم نتایج لیگ آنها چنگی به دل نزد. فکر می کنم افت در لیگ برتر روی جام حذفی آنها هم اثر داشت ولی با این وجود مقابل تیمی مثل سپاهان خیلی خوب کار کردند.

امسال هم که جشن قهرمانی منظمی برایتان در نظر گرفته اند؟

وقتی جشن قهرمانی سپاهان را دیدم لذت بردم امیدوارم دور و بر ما شلوغ نباشد و بازیکنان کادر فنی و مدیریت از این موضوع لذت ببرند.

  تصمیمت برای فصل آینده چیست؟

هنوز که تصمیمی نگرفته ام اما درست زمانی که فتح الله زاده مدیریت باشگاه استقلال را برعهده داشت، به این تیم آمدم و با وجود اینکه آن سال از پرسپولیس هم پیشنهاد داشتم ولی به خاطر علاقه به استقلال به این تیم آمدم. در این چند سال رابطه خوبی با فتح الله زاده داشتم و سعی کردم که رابطه خوبم را حفظ کنم.فتح الله زاده مدعی شده که تو و مجیدی سال آینده در این تیم می مانید، نظرت چیست؟

او به من لطف دارد و من هم به دور از هرگونه بازارگرمی می گویم که اولویت اولم برای فوتبال بازی کردن استقلال است. خودتان می دانید که این روزها هر بازیکنی در تیم ما سه چهار پیشنهاد دارد ولی من می خواهم در صورت توافق در استقلال بمانم. در این سال ها فقط یک بار در استقلال اذیت شدم و آن هم زمانی بود که فتح الله زاده در تیم ما حضور نداشت. به قولی خاک استقلال را خورده ام و می خواهم در این تیم بمانم.

استقلالی که فعلاً در جمع ۱۶ تیم برتر آسیا حضور دارد آیا می تواند قهرمان آسیا شود؟

وقتی با همه بازیکنان صحبت می کنیم متفق القول از حضور در فینال لیگ قهرمانان حرف می زنم. وقتی آنها این همه اعتماد به نفس دارند و بزرگ فکر می کنند مطمئن باشید قهرمانی دور از دسترس نیست و می توانیم به این عنوان دست پیدا کنیم. من از سالی که به استقلال آمدم مدام به دنبال این ستاره سوم می دویدم و مدام به فکر این هستم که ستاره سوم را به تور بیندازم. مطمئناً تیم ما تقویت می شود و می توانیم بهتر از این کار کنیم.

  چگونه است که قلعه نویی سومین عنوان قهرمانی را با استقلال کسب کرد؟

او کار کردن با استقلال را بلد است و به قولی می داند که چگونه تیم را قهرمان کند.

اما این روزها قلعه نویی طوری صحبت می کند که ظاهراً قصد ندارد در استقلال بماند؟

اگر یادتان باشد اول صحبت هایم گفتم که مشکلات و دلخوری هایی داشتیم. امثال حاشیه هایی برایمان به وجود آمد که کار را سخت کرد. فکر می کنم قلعه نویی از حاشیه ها دلخور است و نباید با کسی که این همه جام آورده اینگونه برخورد شود. فکر می کنم به او مقداری کم لطفی شد و به همین خاطر دل آزرده است اما در نهایت او استقلال را دوست دارد و فکر می کنم با توجه به اینکه می توانیم در جمع ۸ تیم آسیا قرار بگیریم او در استقلال می ماند.

  این روزها شایعاتی پیرامون حضور بازیکنان استقلال در پرسپولیس شنیده می شود، فکر می کنی بازیکنی از استقلال به پرسپولیس برود؟

الآن دیگر هواداران دید حرفه ای دارند و همیشه در این ۷-۸سالی که در استقلال بودم از این حرف ها شنیده ام به غیر از یک مورد که در این چند سال اتفاق افتاده و نیکبخت به پرسپولیس رفته هیچ وقت این اتفاق نیفتاده و آن سال هم من در استقلال نبودم. مطمئن هستم استقلالی ها غیرت دارند و با تمام وجودشان به تیمشان فکر می کنند و مطرح شدن این صحبت ها برای خالی نبودن عریضه است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات