محمد حسین جعفری با انتشار استعفای خود از باشگاه تراکتورسازی و هوادارانش خداحافظی کرد.

  جعفری که کاندیدای حضور در شورای شهر تبریز شده، تصمیم گرفته از تراکتورسازی جدا شود. متن استعفای جعفری که روی سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی منتشر شده به شرح زیر است:

هواداران و طرفداران و دوستداران تیم محبوب تراکتورسازی
۳ سال در خدمت تیم بودم؛ روز معارفه اعلام کردم آمده ام مایه عزت و سرافرازی هواداران باشم و تراکتور را با هم آسیایی نماییم؛ به فضل الهی ۲ سال پی در پی این مهم انجام شد. این اتفاق نمی افتاد مگر در سایه همدلی، همراهی و پشتیبانی از تیم و باشگاه.

بار دیگر آسیا منتظر تراکتور خواهد ماند ان شاء ا… عزم ها جزم و حمایت ها جدیتر و مدیران و کادر فنی و بازیکنان شایسته و هوشمند برای ورود به این عرصه انجام گیرد.

من آنچه در بزاعتم بود انجام دادم و اگر بیش از این نشد به پای بنده ضعیف بگذارید و از این چند حرف و کلمه دریابید که در این سه سال برای رسیدن به اهداف تعیین شده بسیار متحمل فشارها، مشکلات، ناملایمات و بی وفایی ها شدم اما به لطف الهی انگیزه خدمت ذره ای برای پیگیری اهداف باشگاه مرا سست نکرد و اگر قصوری هم بوده از همه هواداران دوست داشتنی تراکتور پوزش میطلبم و اطمینان می دهم شما شاهد باشگاهی پاک، سالم، منسجم در راه تداوم موفقیت تراکتور هستید و جا دارد از همه همکارانم و جانشین باشگاه مهندس زینی زاده که مشاور و یار و یاورم بود تشکر نمایم و از همه کسانی که حامی جدی باشگاه بوده سپاسگزاری نمایم بخصوص از سردار پورجمشیدیان که از حامیان ویژه تراکتور میباشند.

اینجانب در نامه خود مبنی بر جدایی از تراکتور به هیئت مدیره در تاریخ ۰۴/۰۲/۱۳۹۲ درخواست رخصت نموده ام تا در اندک فرصت باقی مانده از لیگ برتر و برای شروع فصل آینده مدیری با کفایت تر از من بتواند تیم سال آینده را بسته و آماده رقابت نماید و علت اینکه تاکنون این جدایی را اعلام ننمودم به خاطر حفظ تیم از حواشی و کسب سهمیه آسیا بود و حالا که این امر محقق شده اکنون اعلام می کنم و هم اکنون با منابع مالی در دسترس از طریق اسپانسری، حق پخش، تبلیغات و حق متعلقه از کنفدراسیون آسیا باید نسبت به تسویه حساب تیم امسال در روزهای آینده اقدام شود و ان شاءا… با تامین بخشی از بودجه مورد نیاز سال آینده توسط صاحبان سهام شاهد تیم با توان بالا در سال آینده باشیم.

در آخر از آن دسته از افرادی که با عدم تحمل باخت عکس العملهایی را در خصوص بنده داشته اند می خواهم برای حفظ وحدت و مواظبت از این تیم محبوب بازیچه دست تعدادی مغرض و قلم به دستان وابسته به مافیا که هرگز موفقیت و عزت ما را نمی خواهند نشوند.

با هم باشیم برای هم باشیم تا خدا لطف خود را شامل ما نماید و بدانیم که تراکتور در لیگ برتر یک نهال ۴ ساله است و تازه عطر و بوی آن در فوتبال ایران و آسیا پیچیده است. اجازه ندهیم این نهال نوپا پژمرده شود.
من نگرانم که بعضی ها به خود اجازه دهند که مربی و مدیر را از روی سکوها تعیین کنند؛ این موضوع در هیچ جای دنیا فوتبال وجود ندارد و مسلما این کار باعث نابودی تراکتور خواهد شد و ما این تجربه را در پرسپولیس آزموده ایم. بالاخره برد و باخت بخشی از فوتبال است و باید شادیها و غم ها را تقسیم کرد.
در آخر بار دیگر از لطف شماها که تیم را حمایت کردید و بنده نیز تحت حمایت شما توانستم خدمتی برای پرآوازه شدن تراکتور انجام دهم سپاسگزاری می کنم و از همه شما حلیت می طلبم و خداحافظی می کنم و معتقدم تراکتور آذربایجان را بیش از این پر آوازه خواهد کرد.

والعاقبه للمتقین
خدایا لحظه ای ما را به خودمان وا مگذار
زنده باد ایران اسلامی
یاشاسین آذربایجان
سرزنده باد مردم آذربایجان و هواداران تیم تراکتورسازی
ارادتمند شما
محمد حسین جعفری
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات